Page 1 of 1

VYSVĚTLENO: Čaroděj - Drow

Posted: 22:59 27. Nov 2013
by Sideric
Dostává o jeden dovedností bod/lvl méně.

Re: Čaroděj - Drow

Posted: 23:01 27. Nov 2013
by Shaman88
Sideric wrote:Dostává o jeden dovedností bod/lvl méně.
Čaroděj získává 1 bod za úroveň.

Re: Čaroděj - Drow

Posted: 23:19 27. Nov 2013
by Caehan
Tomu úplně nerozumím, proč tomu tak je - čaroděj je jediný, kdo takhle skill pointy ztratil - vždyť jedno z lákadel toho povolání jsou právě docela ucházející počty skill pointů díky inteligenci, i když je to pořád asi méně, než dá dohromady zloděj.

Re: Čaroděj - Drow

Posted: 23:23 27. Nov 2013
by Shaman88
Proč by měl mít více, osobně kdyby šlo tak bych mu dal 0 nebo -1.

Re: Čaroděj - Drow

Posted: 23:39 27. Nov 2013
by G-ladiator
Důvod?

Re: Čaroděj - Drow

Posted: 23:58 27. Nov 2013
by Caehan
Vždyť čaroděj je přece knihomol... nesešle tolik kouzel, ale zná je a během studií zvládne se přiučí pár věcí navíc... není to velký bonus, ale nějaký to je, skoro se divím, že ti stálo za to ho zkrouhnout... ty body navíc jsou takové fajn pro pocit.

Re: Čaroděj - Drow

Posted: 00:02 28. Nov 2013
by innfra
Ehm What? Prosím o vysvětlení.

Re: Čaroděj - Drow

Posted: 00:12 28. Nov 2013
by Bahnak
Hm, ne každý hraje čaroděje se subrasou, takže začíná třeba jen na chabé inteligenci 18/+4
Tzn. 4+1 = 5 skill pointů/lvl

Do čeho je může tak nějak odhadem normálně cpát je:
čarozpyt (řekl bych že bez přemýšlení jasná věc)
soustředění (tak hodí se...)
znalosti (dá sa)
léčení (využije sa)

No a pak už je to random, buď nějaký RP buildík přesvědčování, jinak mě už napadá jen spousta cross/classových zvěrstev:
Akrobacie, pastičky, odemykačky, obchodování, radar1, radar2, hledání pastiček, HIDE, MS,....

Podtstatné pro Shamana asi je, aby to nebyl zaskillovanej řízek co zmákne levou zadní všechno a nabírá si co mu pod ruku přijde.
Hele past, na co kouzlit, zneškodním ji. Hele truhla, na co zloděj? Na co "kouzlo zaklep"? Odemknu si. Pasivní bonusy z akrobacie do AC zdarma? Proč plýtvat na low potvory invis když zadáčo můžu skočit do HIDU? ...
Mýlím li se, ať mě Shaman opraví, ale tipuji že je to právě proto.

Mě třeba toto ohlodání vůbec nevadí, čaroděj by měl kouzlit a ne vyžírat skilly v cross/classech...