Page 1 of 1

OPRAVENO: Tělo v inventáří po průchodu přes Astarotha

Posted: 23:43 27. Nov 2013
by karolina
Pokud někoho seberu než umřu, při průchodu přes Astarotha tělo nebožtíka zůstane v inventáři.

Re: Tělo v inventáří po průchodu přes Astarotha

Posted: 20:28 11. Feb 2014
by Myrpa
A je to chyba? Nebo jinak: co se s tím tělem má stát?

Re: Tělo v inventáří po průchodu přes Astarotha

Posted: 20:36 11. Feb 2014
by karolina
Shaman říkal ať to sem hlásím. Mě by nevadilo, kdyby ty těla v inventáři zůstávala, ale IC logiku to nemá.

Re: Tělo v inventáří po průchodu přes Astarotha

Posted: 21:19 11. Feb 2014
by G-ladiator
Myrpa wrote:A je to chyba? Nebo jinak: co se s tím tělem má stát?
Vypadnout na zem vedle těla toho, kdo ho původně nesl?

Re: Tělo v inventáří po průchodu přes Astarotha

Posted: 21:37 11. Feb 2014
by Myrpa
G-ladiator wrote:
Myrpa wrote:A je to chyba? Nebo jinak: co se s tím tělem má stát?
Vypadnout na zem vedle těla toho, kdo ho původně nesl?
Opraveno takto.