OPRAVENO: Tělo v inventáří po průchodu přes Astarotha
Posted: 23:43 27. Nov 2013
Pokud někoho seberu než umřu, při průchodu přes Astarotha tělo nebožtíka zůstane v inventáři.
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Vypadnout na zem vedle těla toho, kdo ho původně nesl?Myrpa wrote:A je to chyba? Nebo jinak: co se s tím tělem má stát?
Opraveno takto.G-ladiator wrote:Vypadnout na zem vedle těla toho, kdo ho původně nesl?Myrpa wrote:A je to chyba? Nebo jinak: co se s tím tělem má stát?