Page 1 of 3

Ostrava...

Posted: 01:28 28. Nov 2013
by Shaman88
Hej Ostraváčci a blízcí okolníci, nedáme nějakej malej srázek?

Re: Ostrava...

Posted: 16:55 28. Nov 2013
by Shaman88
Fakt nechcete o víkendu někam zajít?

Re: Ostrava...

Posted: 17:29 28. Nov 2013
by Nalkanar
A je tu někdo od Ostravy?

Re: Ostrava...

Posted: 17:31 28. Nov 2013
by Amber
Já bydlím 3/4 hodiny od Ostravy (Nový Jičín), ale tenhle víkend nemám volný žádný den...

Re: Ostrava...

Posted: 17:33 28. Nov 2013
by KaTo
...ježíši, Rofe, tak už se nenech prosit a na to rande s ním běž ! :D :mrgreen: :mrgreen:

P.S.
Ať nejsem OT, bych i zašel, ale jednak se k pšonkum bojim (taky je to krapet z ruky) a druhak chlastám už v pátek v Práglu.

Re: Ostrava...

Posted: 17:36 28. Nov 2013
by soul1
Kdy,Kde a v Kolik pak se uvidi a kolik je tu vlastně vubec ostravaku? :D

Re: Ostrava...

Posted: 17:45 28. Nov 2013
by Puxina
KaTo wrote:...ježíši, Rofe, tak už se nenech prosit a na to rande s ním běž ! :D :mrgreen: :mrgreen:

P.S.
Ať nejsem OT, bych i zašel, ale jednak se k pšonkum bojim (taky je to krapet z ruky) a druhak chlastám už v pátek v Práglu.
Co prosím? Já nejsem z Ostravy.

Re: Ostrava...

Posted: 17:58 28. Nov 2013
by Kathermara
Já bývám v Ostravě tak co druhý víkend :D

Re: Ostrava...

Posted: 18:00 28. Nov 2013
by Puxina
Hmm že bych se díky novým skutečnostem do ostravy mrkl :roll: .....nee dělám si srandu :D

Re: Ostrava...

Posted: 18:04 28. Nov 2013
by KaTo
:lol: :lol: :lol: ...sakra, tak málo chybělo! :mrgreen:

Re: Ostrava...

Posted: 20:36 28. Nov 2013
by Sielencer
Já bych na malej i zašel, vzhledem k tomu že jsem na velkém srazu dosud nebyl , ale nepudu nikam dokud nedoženu resty (nainstaluju nwn a pošlu Shamanovi co jsem již před časem slíbil... :roll: ).

Re: Ostrava...

Posted: 06:31 08. Dec 2013
by Uradin
ja som kousek z Ovy :)

Re: Ostrava...

Posted: 09:44 08. Dec 2013
by Aulus

Re: Ostrava...

Posted: 22:23 08. Dec 2013
by Shaman88
Tak nebudeme se srážet teda někdy?

Re: Ostrava...

Posted: 22:41 08. Dec 2013
by Aulus
Shaman88 wrote:Tak nebudeme se srážet teda někdy?
Co někdy po svátcích? :)