Page 1 of 1

Okřídlený elf

Posted: 15:08 28. Nov 2013
by mandos
Postava Zoey Vórima, dostala při založení status okřídlený elf. Nicméně dostala jen +2 dex a -2 str místo +4 dex -2 str a -2 con. Navíc mi to teď po restartu píše "Vaše postava není schválena, nepustím vás dále". To druhé možná může být možná i tím že jsem prošel omylem bez nákupů prvních itemů nevím.

Edit: jo a taky nedostala žádné skill bonusy.

Re: Okřídlený elf

Posted: 15:13 28. Nov 2013
by Shaman88
mandos wrote:Postava Zoey Vórima, dostala při založení status okřídlený elf. Nicméně dostala jen +2 dex a -2 str místo +4 dex -2 str a -2 con. Navíc mi to teď po restartu píše "Vaše postava není schválena, nepustím vás dále". To druhé možná může být možná i tím že jsem prošel omylem bez nákupů prvních itemů nevím.

Edit: jo a taky nedostala žádné skill bonusy.
Řekni nějakému DM aby tě portnul na první ostrůvek.

Re: Okřídlený elf

Posted: 15:17 28. Nov 2013
by Woxa
Ohledně statů jsem tu včera řešil něco podobného: http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =16&t=6619
přidělené je máš správně, ve výsledku ten bonus opravdu je jenom +2dex a -2str

Re: Okřídlený elf

Posted: 15:25 28. Nov 2013
by mandos
Aha mě nenapadlo že se do toho počítá i základní úprava z NWN, ok.
Nicméně ty skill bonusy furt nejsou teda no.

Re: Okřídlený elf

Posted: 15:26 28. Nov 2013
by Nalkanar
Ty nejsou asi všude, draci je ještě včera neměli (dneska jsem nebyl ve hře).

Re: Okřídlený elf

Posted: 15:27 28. Nov 2013
by Shaman88
Skill bonusy bys měl dostat s nahozením 2. lvlu po odchodu ze startovní lokace.

Re: Okřídlený elf

Posted: 15:47 28. Nov 2013
by mandos
Jsem založil novou kvůli těm bonusům jsem to měl špatně spočtené, nicméně ani po uvedení do světa kdy mě to hodilo do chrámu nemá skill bonusy, všechny skilly které by měli mít bonusu mají prostě hodnotu úpravy attributu na který se vážou.