Page 1 of 1
Pomoc
Posted: 23:15 12. Nov 2007
by MaSo
Jsem tady na thalii chvili...ale mam uz nejakse zkusenosti s NWN ...chtel bych nabidnout sve sluzby...vzhledem k tomu že mam hodně volneho času tak bych chtěl pomoct s vyvojem thalie...sice na to nejsem moc expert ale jsem člověk učenlívý

Posted: 23:17 12. Nov 2007
by Daanri
Vynikajuce

kazda pomoc je vitana.

Blizsie info ti posielam do PM. Ak by boli naky dalsi zaujemci s kludom sa ozvite.

Posted: 23:19 12. Nov 2007
by MaSo
Dobře...sice budu ze začátku otravovat a chtít s něčím poradit

, ale doufám že se do toho brzo dostanu a budu přínosem

Posted: 23:47 12. Nov 2007
by Daanri
Ja myslim, ze ano. Najtazsie je zacat a kazdy sa ucime.

Takze ak by sa nasli aj dalsi zaujemci, co by chceli pomoct s tvorbou nebojte sa ozvat. Pomoze pri uceni, poradime co nebudete vediet, aj snaha sa ceni.
