Page 1 of 1

Pomoc

Posted: 23:15 12. Nov 2007
by MaSo
Jsem tady na thalii chvili...ale mam uz nejakse zkusenosti s NWN ...chtel bych nabidnout sve sluzby...vzhledem k tomu že mam hodně volneho času tak bych chtěl pomoct s vyvojem thalie...sice na to nejsem moc expert ale jsem člověk učenlívý ;)

Posted: 23:17 12. Nov 2007
by Daanri
Vynikajuce :wink: kazda pomoc je vitana. 8) Blizsie info ti posielam do PM. Ak by boli naky dalsi zaujemci s kludom sa ozvite. 8)

Posted: 23:19 12. Nov 2007
by MaSo
Dobře...sice budu ze začátku otravovat a chtít s něčím poradit :-D, ale doufám že se do toho brzo dostanu a budu přínosem :)

Posted: 23:47 12. Nov 2007
by Daanri
Ja myslim, ze ano. Najtazsie je zacat a kazdy sa ucime. :wink: Takze ak by sa nasli aj dalsi zaujemci, co by chceli pomoct s tvorbou nebojte sa ozvat. Pomoze pri uceni, poradime co nebudete vediet, aj snaha sa ceni. :lol: