Page 1 of 1

VYŘEŠENO: spawn bossů...

Posted: 21:42 28. Nov 2013
by radekdnb
nespawnujou se bossové, ani o restartu...

Re: spawn bossů...

Posted: 16:34 30. Nov 2013
by Rejty
Tohle je stále aktuální?