Page 1 of 1

OPRAVENO: Loď do Kelu

Posted: 05:10 29. Nov 2013
by FroziKk
Kapitán v přístavu v Kahzetu nabízí odvoz do východních jeskyní (na mini mapě označeno jako Kel-a-Hazr), ale po zakoupení lístku do invetáře skočí lístek: Cheel del Wlalths - Prahvozd a po vyčkání na odejzd... nikam neodjíždí.

Re: Loď do Kelu

Posted: 21:31 30. Nov 2013
by FroziKk
...

Re: Loď do Kelu

Posted: 02:23 01. Dec 2013
by Shaman88
Pořád nic.

Re: Loď do Kelu

Posted: 10:29 09. Dec 2013
by FroziKk
Jen připomínám tohle, když všude vidím ty opravy.

Re: Loď do Kelu

Posted: 00:14 10. Dec 2013
by Shaman88
FroziKk wrote:Jen připomínám tohle, když všude vidím ty opravy.
V kelu stejně zatím nic není.

Re: Loď do Kelu

Posted: 15:05 11. Dec 2013
by kucik
Může mi někdo zodpovědnej napsat, odkus kam to má plout a kde je lokace lodi?

Re: Loď do Kelu

Posted: 15:07 11. Dec 2013
by Radim
Kahzet přístav a plout by měla do Kel-A-Hazru

Re: Loď do Kelu

Posted: 02:43 15. Dec 2013
by Infra
A stále nepluje :twisted:

Re: Loď do Kelu

Posted: 02:44 15. Dec 2013
by Rejty
Neotravujte s tím furt dokola, Shaman to opraví, až se k tomu dostane. Neustálým spamováním tématu dokola se to neurychlí.

Re: Loď do Kelu

Posted: 12:18 18. Dec 2013
by Infra
Po bližším prozkoumání, jsem zjistil, že lístek, který kapitán prodává, je z Che'el del Wlalths do prahvozdu.
Což je asi špatně, otázkou je, jestli i jeho formulace v rozhovoru pluji do východních tunelů odpovídá.
doufám, že to napomůže řešení problému.

Re: Loď do Kelu

Posted: 12:29 18. Dec 2013
by Shaman88
Ta trasa vůbec není připravená. Tzn. není to chyba, zatím to nikdo neudělal.