Page 1 of 1

OPRAVENO: výkup trofejí

Posted: 10:32 29. Nov 2013
by Radim
Není to trochu málo za tuším 26-27 kusů? Za to si ani nekoupím lahvičky co jsem musel vypít, abych tohle všechno zabil a stáhnul.
výkup.jpg

Re: výkup trofejí

Posted: 10:39 29. Nov 2013
by Barbar321
Radim wrote:Není to trochu málo za tuším 26-27 kusů? Za to si ani nekoupím lahvičky co jsem musel vypít, abych tohle všechno zabil a stáhnul.
na povrchu je to to samé. Zbytky po potvorách ze začátku holt nebude způsob, jak si vydělat na živobytí

Re: výkup trofejí

Posted: 11:55 29. Nov 2013
by Bahnak
Je to podobné jako na ST, cena se odvíjí od % skillu stahování.
Jako bys vetešníkovi místo vyčiněné kůže přinesl zdechlinu ze které si akorát nožem odřezal pár vnitřností - za to ti prostě nikdo nic nedá. Až naskilluješ, mělo by to jít nahoru, jak moc to už bude otázka.

Re: výkup trofejí

Posted: 11:57 29. Nov 2013
by Mok
Za Fertoxe a krysy platí po 1zl, nic jinýho nezabiju a jiný způsob výdělku jsem nenašel :-)
Btw nemělo být z Fertoxe i maso?

Re: výkup trofejí

Posted: 12:31 29. Nov 2013
by Bahnak
A máš na noži překliknut status "stahovat maso"?

Re: výkup trofejí

Posted: 12:33 29. Nov 2013
by karolina
Z jezevců maso nejde, jen občas z toho starého. Nůž zapnutej.

Re: výkup trofejí

Posted: 12:43 29. Nov 2013
by Mok
Nůž mám nastavený i na maso, ale přesto není.

Re: výkup trofejí

Posted: 13:07 29. Nov 2013
by kucik
Jo, ty trofeje se takhle snížili, ale ještě řešíme, aby tomu odpovídaly i ceny léčení.

Re: výkup trofejí

Posted: 02:40 30. Nov 2013
by Absinthorix
Pořád mi to přijde trošku málo, stále se víc vrazí do léčení - nebo takhle už je to ok?

Re: výkup trofejí

Posted: 02:45 30. Nov 2013
by kucik
Resime cenu leceni.

Re: OPRAVENO: výkup trofejí

Posted: 18:31 01. Feb 2014
by Myrpa
Není chyba. Smazat.