Page 1 of 1

Dluh pro smrťáka

Posted: 12:16 29. Nov 2013
by karolina
Mám hlášeno, že dluh za smrt smaže vyspání. Ale teda asi jen v nějakém případě, protože mojí postavě se nevymazal.

Re: Dluh pro smrťáka

Posted: 13:13 29. Nov 2013
by kucik
To je opravdu nesmysl :)

Re: Dluh pro smrťáka

Posted: 14:40 29. Nov 2013
by karolina
kucik wrote:To je opravdu nesmysl :)
No ano, ale prý to udělalo, zeptej se Soba.. z 5000 měl po vyspání 0
Pajky prý zase dluh narůstal
A ještě někdo hlásil, že mu to zlobí, Bahňák myslím...

Re: Dluh pro smrťáka

Posted: 15:03 29. Nov 2013
by kucik
Nebude to opět jen chyba výpisu?

Re: Dluh pro smrťáka

Posted: 15:12 29. Nov 2013
by Shaman88
Do další verze to zruším z toho rozhovoru a dám to do logu.

Re: Dluh pro smrťáka

Posted: 15:15 29. Nov 2013
by Barbar321
Shaman88 wrote:Do další verze to zruším z toho rozhovoru a dám to do logu.
jako přímo do logu při logování? Bylo by škoda vidět jak postih postupně mizí jen jednou za lognutí. :oops:

Re: Dluh pro smrťáka

Posted: 15:20 29. Nov 2013
by Shaman88
Barbar321 wrote:
Shaman88 wrote:Do další verze to zruším z toho rozhovoru a dám to do logu.
jako přímo do logu při logování? Bylo by škoda vidět jak postih postupně mizí jen jednou za lognutí. :oops:
Ne, myslel jsem místo do rozhovoru se bude vypisvat do logovacího okna (to pravé) - a bude vždy ukazovat správně.

Re: Dluh pro smrťáka

Posted: 15:24 29. Nov 2013
by Barbar321
Shaman88 wrote:
Barbar321 wrote:
Shaman88 wrote:Do další verze to zruším z toho rozhovoru a dám to do logu.
jako přímo do logu při logování? Bylo by škoda vidět jak postih postupně mizí jen jednou za lognutí. :oops:
Ne, myslel jsem místo do rozhovoru se bude vypisvat do logovacího okna (to pravé) - a bude vždy ukazovat správně.
super :wink:

Re: Dluh pro smrťáka

Posted: 16:53 29. Nov 2013
by Shaman88
Bude tedy opraveno!

Re: Dluh pro smrťáka

Posted: 18:36 29. Nov 2013
by kokosak
Teď se mi místo čísla píše Unrecognised token

Re: Dluh pro smrťáka

Posted: 18:37 29. Nov 2013
by Mourisson1
Ale vypíše se ti to do system logu,ne?

Re: Dluh pro smrťáka

Posted: 18:54 29. Nov 2013
by kokosak
Tojo. Td tam mam -5 :D

Re: Dluh pro smrťáka

Posted: 18:58 29. Nov 2013
by Mourisson1
ono tě to hodí do mínusu, protože ne vždycky to trefí ty expy přesně na nulu tuším. Když tam máš 50, a dostaneš 69 xpů, tak tě to hodí na -19 :)

Re: Dluh pro smrťáka

Posted: 20:37 29. Nov 2013
by kucik
Jo, to mas bonus do dalsi smrti :D