Page 1 of 1
Dluh pro smrťáka
Posted: 12:16 29. Nov 2013
by karolina
Mám hlášeno, že dluh za smrt smaže vyspání. Ale teda asi jen v nějakém případě, protože mojí postavě se nevymazal.
Re: Dluh pro smrťáka
Posted: 13:13 29. Nov 2013
by kucik
To je opravdu nesmysl

Re: Dluh pro smrťáka
Posted: 14:40 29. Nov 2013
by karolina
kucik wrote:To je opravdu nesmysl

No ano, ale prý to udělalo, zeptej se Soba.. z 5000 měl po vyspání 0
Pajky prý zase dluh narůstal
A ještě někdo hlásil, že mu to zlobí, Bahňák myslím...
Re: Dluh pro smrťáka
Posted: 15:03 29. Nov 2013
by kucik
Nebude to opět jen chyba výpisu?
Re: Dluh pro smrťáka
Posted: 15:12 29. Nov 2013
by Shaman88
Do další verze to zruším z toho rozhovoru a dám to do logu.
Re: Dluh pro smrťáka
Posted: 15:15 29. Nov 2013
by Barbar321
Shaman88 wrote:Do další verze to zruším z toho rozhovoru a dám to do logu.
jako přímo do logu při logování? Bylo by škoda vidět jak postih postupně mizí jen jednou za lognutí.

Re: Dluh pro smrťáka
Posted: 15:20 29. Nov 2013
by Shaman88
Barbar321 wrote:Shaman88 wrote:Do další verze to zruším z toho rozhovoru a dám to do logu.
jako přímo do logu při logování? Bylo by škoda vidět jak postih postupně mizí jen jednou za lognutí.

Ne, myslel jsem místo do rozhovoru se bude vypisvat do logovacího okna (to pravé) - a bude vždy ukazovat správně.
Re: Dluh pro smrťáka
Posted: 15:24 29. Nov 2013
by Barbar321
Shaman88 wrote:Barbar321 wrote:Shaman88 wrote:Do další verze to zruším z toho rozhovoru a dám to do logu.
jako přímo do logu při logování? Bylo by škoda vidět jak postih postupně mizí jen jednou za lognutí.

Ne, myslel jsem místo do rozhovoru se bude vypisvat do logovacího okna (to pravé) - a bude vždy ukazovat správně.
super

Re: Dluh pro smrťáka
Posted: 16:53 29. Nov 2013
by Shaman88
Bude tedy opraveno!
Re: Dluh pro smrťáka
Posted: 18:36 29. Nov 2013
by kokosak
Teď se mi místo čísla píše Unrecognised token
Re: Dluh pro smrťáka
Posted: 18:37 29. Nov 2013
by Mourisson1
Ale vypíše se ti to do system logu,ne?
Re: Dluh pro smrťáka
Posted: 18:54 29. Nov 2013
by kokosak
Tojo. Td tam mam -5

Re: Dluh pro smrťáka
Posted: 18:58 29. Nov 2013
by Mourisson1
ono tě to hodí do mínusu, protože ne vždycky to trefí ty expy přesně na nulu tuším. Když tam máš 50, a dostaneš 69 xpů, tak tě to hodí na -19

Re: Dluh pro smrťáka
Posted: 20:37 29. Nov 2013
by kucik
Jo, to mas bonus do dalsi smrti
