Page 1 of 3

obchodníci podtemno

Posted: 13:12 29. Nov 2013
by Radim
Když shrnu obchodníky v podtemnu tak:

nemáme prodejce zbrojí (lehkých,středních) jak obyčejných tak vylepšených (měla kněžka už nemá)

těžké pouze obyčejné protože platnéř v hagolu stále nemá opravený rozhovor (hlášeno tak před 14 dny)

OPRAVENO: klenotník či šperkař pouze výkup, žádný prodejný magický item

magický obchod pár holí, knihy vyvolávání nic víc

kněz v chrámu kostí a krve prodával slabší obnovu a neutralizuj jed (už nemá, ale má sortiment lektvaru do statů, neznáme lektvary co nevyzkoušíme protože ceny jsou velké a nevíme co dělají, afrodizikum atd..)

Nepíšu všechno, protože v tom je strašnej guláš a chce to předělat.

Re: obchodníci podtemno

Posted: 18:20 30. Nov 2013
by Rejty
Co je chybného na rozhovoru u platnéře?

Re: obchodníci podtemno

Posted: 18:24 30. Nov 2013
by Mok
Zboží má vedle v bedně, ale v rozhovoru patrně chybí možnost vybrané zboží koupit
(netestoval jsem, ale nedávno jsem u něj byl a oproti jiným obchodníkům nemá volbu "koupím vybrané")

Re: obchodníci podtemno

Posted: 18:36 30. Nov 2013
by Rejty
Klenotník opraven.

Obyčejné šaty, lehké a střední zbroje přidány na tržnici.

Re: obchodníci podtemno

Posted: 19:53 30. Nov 2013
by Radim
Nejde ta část rozhovoru kde chceš koupit a zaplatit.

Re: obchodníci podtemno

Posted: 23:43 30. Nov 2013
by -darkvision-
Rejty wrote:Co je chybného na rozhovoru u platnéře?
Klikneš na nej a on se na tebe jen otočí. Žádný rozhovor se nespustí.

Re: obchodníci podtemno

Posted: 09:40 01. Dec 2013
by Radim
-darkvision- wrote:
Rejty wrote:Co je chybného na rozhovoru u platnéře?
Klikneš na nej a on se na tebe jen otočí. Žádný rozhovor se nespustí.
Aha vyšší lvl, když jsem to prvně psal Shamanovi do PM měl funkční rozhovor kromě toho placení.

Re: obchodníci podtemno

Posted: 09:42 01. Dec 2013
by Rejty
Až budu mít modul, tak kouknu, zda má kovář na sobě skripty na spouštění rozhovoru.

Jinak některé obchody jsem opravil, tak to prosím projděte a dejte vědět, co ještě chybí nebo nefunguje.

Re: obchodníci podtemno

Posted: 18:53 01. Dec 2013
by Radim
Klenotník
pár věcí, obměna restartem, žádné základní šperky jako +1 +2 staty, sejvy atd.

Deurgaři na tržišti
mají lehké a střední zbroje
přesunul bych munici od šípaře v duergaří pevnosti sem

Krejčí v drowí čtvrti
boty, pláště, opasky, rukavice po pár kusech, obměna restartem
jemu bych dal ty nóbl oblečky co nabízí npc D´lhiff Alhmur


Jestli bude třeba napíšu i jména

Re: obchodníci podtemno

Posted: 19:56 01. Dec 2013
by Kraken
Radim wrote:Klenotník
pár věcí, obměna restartem, žádné základní šperky jako +1 +2 staty, sejvy atd.

Deurgaři na tržišti
mají lehké a střední zbroje
přesunul bych munici od šípaře v duergaří pevnosti sem

Krejčí v drowí čtvrti
boty, pláště, opasky, rukavice po pár kusech, obměna restartem
jemu bych dal ty nóbl oblečky co nabízí npc D´lhiff Alhmur


Jestli bude třeba napíšu i jména
U klenotníka jsem narazil i na náhrdelníky na staty +
2 moudrost, +3 moudrost a kombinovanej + 1intel +1charisma, tak snad toho má v sortimentu i víc.

Re: obchodníci podtemno

Posted: 20:44 01. Dec 2013
by Radim
Kraken wrote:
Radim wrote:Klenotník
pár věcí, obměna restartem, žádné základní šperky jako +1 +2 staty, sejvy atd.

Deurgaři na tržišti
mají lehké a střední zbroje
přesunul bych munici od šípaře v duergaří pevnosti sem

Krejčí v drowí čtvrti
boty, pláště, opasky, rukavice po pár kusech, obměna restartem
jemu bych dal ty nóbl oblečky co nabízí npc D´lhiff Alhmur


Jestli bude třeba napíšu i jména
U klenotníka jsem narazil i na náhrdelníky na staty +
2 moudrost, +3 moudrost a kombinovanej + 1intel +1charisma, tak snad toho má v sortimentu i víc.

to jo ale je to random a 2-4 kusy max. z toho si fakt vybereš něco do začátku třeba

Re: obchodníci podtemno

Posted: 09:52 04. Dec 2013
by Mok
Tulácký učitel, který dříve prodával hadry, začal prodávat lektvary a obvazy (a hadry už nemá).
Magický obchod stále prodává jen knihy a hole, svitky žádné a svitky ani nevykupují.
U krejčího a hlavně šperkaře, by neuškodila širší nabídka. Zvlášť šperkař nabízí věci cenově i levelově dost mimo a do začátku naprosto nepoužitelné.

Re: obchodníci podtemno

Posted: 18:32 05. Dec 2013
by Bahnak
Mok wrote:Magický obchod stále prodává jen knihy a hole, svitky žádné a svitky ani nevykupují.
Přidávám se s pokornou prosbou:
Knihy na povolávání (vzhledem k tomu že nefungují) prosím odebrat.
Hole nechat :-D
To že neprodávají svitky mě nepřekvapuje, tipuji že se prodávat nebudou (alespoň ke konci na ST tomu tak bylo tak prostě tipuji že tomu tak bude i na NT)
Vykupovat svitky by ale mohl...

Re: obchodníci podtemno

Posted: 03:30 07. Dec 2013
by Infra
Není jediný prodejce, který by vykupoval získané pasti, či prodával nové.
Někdo jako Roid na ST v karathe.

Re: obchodníci podtemno

Posted: 12:22 07. Dec 2013
by Infra
Dále na náměstí, kovář porgo neprodává bič. Celkem zásadní věc, není jak bičovat otroky.
Případně ještě nějakou hezkou sadu nářadí pro mučení by to chtělo :twisted: