Page 1 of 3
obchodníci podtemno
Posted: 13:12 29. Nov 2013
by Radim
Když shrnu obchodníky v podtemnu tak:
nemáme prodejce zbrojí (lehkých,středních) jak obyčejných tak vylepšených (měla kněžka už nemá)
těžké pouze obyčejné protože platnéř v hagolu stále nemá opravený rozhovor (hlášeno tak před 14 dny)
OPRAVENO: klenotník či šperkař pouze výkup, žádný prodejný magický item
magický obchod pár holí, knihy vyvolávání nic víc
kněz v chrámu kostí a krve prodával slabší obnovu a neutralizuj jed (už nemá, ale má sortiment lektvaru do statů, neznáme lektvary co nevyzkoušíme protože ceny jsou velké a nevíme co dělají, afrodizikum atd..)
Nepíšu všechno, protože v tom je strašnej guláš a chce to předělat.
Re: obchodníci podtemno
Posted: 18:20 30. Nov 2013
by Rejty
Co je chybného na rozhovoru u platnéře?
Re: obchodníci podtemno
Posted: 18:24 30. Nov 2013
by Mok
Zboží má vedle v bedně, ale v rozhovoru patrně chybí možnost vybrané zboží koupit
(netestoval jsem, ale nedávno jsem u něj byl a oproti jiným obchodníkům nemá volbu "koupím vybrané")
Re: obchodníci podtemno
Posted: 18:36 30. Nov 2013
by Rejty
Klenotník opraven.
Obyčejné šaty, lehké a střední zbroje přidány na tržnici.
Re: obchodníci podtemno
Posted: 19:53 30. Nov 2013
by Radim
Nejde ta část rozhovoru kde chceš koupit a zaplatit.
Re: obchodníci podtemno
Posted: 23:43 30. Nov 2013
by -darkvision-
Rejty wrote:Co je chybného na rozhovoru u platnéře?
Klikneš na nej a on se na tebe jen otočí. Žádný rozhovor se nespustí.
Re: obchodníci podtemno
Posted: 09:40 01. Dec 2013
by Radim
-darkvision- wrote:Rejty wrote:Co je chybného na rozhovoru u platnéře?
Klikneš na nej a on se na tebe jen otočí. Žádný rozhovor se nespustí.
Aha vyšší lvl, když jsem to prvně psal Shamanovi do PM měl funkční rozhovor kromě toho placení.
Re: obchodníci podtemno
Posted: 09:42 01. Dec 2013
by Rejty
Až budu mít modul, tak kouknu, zda má kovář na sobě skripty na spouštění rozhovoru.
Jinak některé obchody jsem opravil, tak to prosím projděte a dejte vědět, co ještě chybí nebo nefunguje.
Re: obchodníci podtemno
Posted: 18:53 01. Dec 2013
by Radim
Klenotník
pár věcí, obměna restartem, žádné základní šperky jako +1 +2 staty, sejvy atd.
Deurgaři na tržišti
mají lehké a střední zbroje
přesunul bych munici od šípaře v duergaří pevnosti sem
Krejčí v drowí čtvrti
boty, pláště, opasky, rukavice po pár kusech, obměna restartem
jemu bych dal ty nóbl oblečky co nabízí npc D´lhiff Alhmur
Jestli bude třeba napíšu i jména
Re: obchodníci podtemno
Posted: 19:56 01. Dec 2013
by Kraken
Radim wrote:Klenotník
pár věcí, obměna restartem, žádné základní šperky jako +1 +2 staty, sejvy atd.
Deurgaři na tržišti
mají lehké a střední zbroje
přesunul bych munici od šípaře v duergaří pevnosti sem
Krejčí v drowí čtvrti
boty, pláště, opasky, rukavice po pár kusech, obměna restartem
jemu bych dal ty nóbl oblečky co nabízí npc D´lhiff Alhmur
Jestli bude třeba napíšu i jména
U klenotníka jsem narazil i na náhrdelníky na staty +
2 moudrost, +3 moudrost a kombinovanej + 1intel +1charisma, tak snad toho má v sortimentu i víc.
Re: obchodníci podtemno
Posted: 20:44 01. Dec 2013
by Radim
Kraken wrote:Radim wrote:Klenotník
pár věcí, obměna restartem, žádné základní šperky jako +1 +2 staty, sejvy atd.
Deurgaři na tržišti
mají lehké a střední zbroje
přesunul bych munici od šípaře v duergaří pevnosti sem
Krejčí v drowí čtvrti
boty, pláště, opasky, rukavice po pár kusech, obměna restartem
jemu bych dal ty nóbl oblečky co nabízí npc D´lhiff Alhmur
Jestli bude třeba napíšu i jména
U klenotníka jsem narazil i na náhrdelníky na staty +
2 moudrost, +3 moudrost a kombinovanej + 1intel +1charisma, tak snad toho má v sortimentu i víc.
to jo ale je to random a 2-4 kusy max. z toho si fakt vybereš něco do začátku třeba
Re: obchodníci podtemno
Posted: 09:52 04. Dec 2013
by Mok
Tulácký učitel, který dříve prodával hadry, začal prodávat lektvary a obvazy (a hadry už nemá).
Magický obchod stále prodává jen knihy a hole, svitky žádné a svitky ani nevykupují.
U krejčího a hlavně šperkaře, by neuškodila širší nabídka. Zvlášť šperkař nabízí věci cenově i levelově dost mimo a do začátku naprosto nepoužitelné.
Re: obchodníci podtemno
Posted: 18:32 05. Dec 2013
by Bahnak
Mok wrote:Magický obchod stále prodává jen knihy a hole, svitky žádné a svitky ani nevykupují.
Přidávám se s pokornou prosbou:
Knihy na povolávání (vzhledem k tomu že nefungují) prosím odebrat.
Hole nechat

To že neprodávají svitky mě nepřekvapuje, tipuji že se prodávat nebudou (alespoň ke konci na ST tomu tak bylo tak prostě tipuji že tomu tak bude i na NT)
Vykupovat svitky by ale mohl...
Re: obchodníci podtemno
Posted: 03:30 07. Dec 2013
by Infra
Není jediný prodejce, který by vykupoval získané pasti, či prodával nové.
Někdo jako Roid na ST v karathe.
Re: obchodníci podtemno
Posted: 12:22 07. Dec 2013
by Infra
Dále na náměstí, kovář porgo neprodává bič. Celkem zásadní věc, není jak bičovat otroky.
Případně ještě nějakou hezkou sadu nářadí pro mučení by to chtělo
