Page 1 of 2
Kůže bytosti
Posted: 18:16 29. Nov 2013
by kokosak
.. po novéém update jsem ji dostal vyhoxzenou do invu, že na ní nemám lewvel. A skutečně, má level 20. Předpokládám, že to souvisí ser změnou schopností rasy. Je ale bug, nebo feature? Byla kůže bytosti nahrazena něčím jiným?
Re: Kůže bytosti
Posted: 18:18 29. Nov 2013
by Mourisson1
Nápodobně.
EDIT : A co nalogování, to nová kůže v inventáři.
Re: Kůže bytosti
Posted: 21:52 29. Nov 2013
by Barbar321
Mourisson1 wrote:Nápodobně.
EDIT : A co nalogování, to nová kůže v inventáři.
taky tak. A časovky nejedou :/
Re: Kůže bytosti
Posted: 22:52 29. Nov 2013
by kokosak
Než to zbuchlo, tak sem viděl v inventáři o kůži míň... a hlad, žízeň a pravděpodobně i únavu na 100%
Re: Kůže bytosti
Posted: 22:54 29. Nov 2013
by kafe
A v sys chatu něco o oživlých mrtvolách a regeneraci... (cítíš se jako mrtvola, *regeneruje*)
Re: Kůže bytosti
Posted: 22:59 29. Nov 2013
by Caehan
Já tam měl únavu a žízeň na 100%, alkohol na 0%, hlad neuvedený a <UNRECOGNIZED_TOKEN>.
Re: Kůže bytosti
Posted: 23:10 02. Dec 2013
by Mok
Od dnešního restartu (ve 2:00) mi v invu smrdí kůže bytosti, postava Mur'ssgloth.
Re: Kůže bytosti
Posted: 12:00 05. Dec 2013
by Mok
Mok wrote:Od dnešního restartu (ve 2:00) mi v invu smrdí kůže bytosti, postava Mur'ssgloth.
Stále mi tam "překáží", co s tím?
Re: Kůže bytosti
Posted: 12:02 05. Dec 2013
by G-ladiator
No, především bych počkal, až se probudí/vrátí z práce nebo školy některé z DM

Re: Kůže bytosti
Posted: 12:05 05. Dec 2013
by Mok
Děkuji za radu, velmi mi pomohla...
Re: Kůže bytosti
Posted: 14:07 05. Dec 2013
by KaTo
Hrál jsem s postavou jeden večer, dva pády serveru a mám už dvě

kůže v invu , ještě že to váží tak málo

...
Re: Kůže bytosti
Posted: 14:15 05. Dec 2013
by Mok
Já měl jeden večer dokonce 4, ale pak se smskli jen na tu jednu

Re: Kůže bytosti
Posted: 18:56 05. Dec 2013
by Shaman88
Za týden cca nasadím skript co to maže, potřebuju ale vědět zda se vám nehromadí...
Re: Kůže bytosti
Posted: 21:33 05. Dec 2013
by Mok
Posledních několik dní mám pouze tu jednu jedinou.
Re: Kůže bytosti
Posted: 19:41 16. Dec 2013
by Kinkin
Dneska....po 2 úmrtích 2 kůže postavy v invu. Nepomohl relog. , uvidíme co restart.