OPRAVENO: Obyčejná munice - chybí
Posted: 12:39 30. Nov 2013
Hodila by se obyčejná munice prodejná i v menším balení (ideálně jednotlivé stacky).
Na nízkém lvl je to velké balení "drahé" a lepší by bylo, kdyby šlo koupit jen pár stacků.
Na nízkém lvl je to velké balení "drahé" a lepší by bylo, kdyby šlo koupit jen pár stacků.