Page 1 of 1

VYSVĚTLENO: Chyba v úvodní lokaci

Posted: 14:19 30. Nov 2013
by May
http://uloz.to/x9Pi59tg/chyba-tga
Ta lokace je nějaká jiná než jak by měla vypadat.

Re: Chyba v úvodní lokaci

Posted: 14:33 30. Nov 2013
by Radim
May wrote:http://uloz.to/x9Pi59tg/chyba-tga
Ta lokace je nějaká jiná než jak by měla vypadat.
To bude asi chyba u tebe, teď ji mám nečtenou a je v cajku. Jo grafika je svinstvo.

Re: Chyba v úvodní lokaci

Posted: 14:49 30. Nov 2013
by May
Radim wrote:
May wrote:http://uloz.to/x9Pi59tg/chyba-tga
Ta lokace je nějaká jiná než jak by měla vypadat.
To bude asi chyba u tebe, teď ji mám nečtenou a je v cajku. Jo grafika je svinstvo.
Tak já vím jen potřebuji vědět jaká jestli třeba tohle dělá když je něco blbě stažený....

Re: Chyba v úvodní lokaci

Posted: 14:53 30. Nov 2013
by Radim
May wrote:
Radim wrote:
May wrote:http://uloz.to/x9Pi59tg/chyba-tga
Ta lokace je nějaká jiná než jak by měla vypadat.
To bude asi chyba u tebe, teď ji mám nečtenou a je v cajku. Jo grafika je svinstvo.
Tak já vím jen potřebuji vědět jaká jestli třeba tohle dělá když je něco blbě stažený....
Spíš nastavení grafiky, kompatibility atd.