VYSVĚTLENO: Chyba v úvodní lokaci
Posted: 14:19 30. Nov 2013
http://uloz.to/x9Pi59tg/chyba-tga
Ta lokace je nějaká jiná než jak by měla vypadat.
Ta lokace je nějaká jiná než jak by měla vypadat.
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
To bude asi chyba u tebe, teď ji mám nečtenou a je v cajku. Jo grafika je svinstvo.May wrote:http://uloz.to/x9Pi59tg/chyba-tga
Ta lokace je nějaká jiná než jak by měla vypadat.
Tak já vím jen potřebuji vědět jaká jestli třeba tohle dělá když je něco blbě stažený....Radim wrote:To bude asi chyba u tebe, teď ji mám nečtenou a je v cajku. Jo grafika je svinstvo.May wrote:http://uloz.to/x9Pi59tg/chyba-tga
Ta lokace je nějaká jiná než jak by měla vypadat.
Spíš nastavení grafiky, kompatibility atd.May wrote:Tak já vím jen potřebuji vědět jaká jestli třeba tohle dělá když je něco blbě stažený....Radim wrote:To bude asi chyba u tebe, teď ji mám nečtenou a je v cajku. Jo grafika je svinstvo.May wrote:http://uloz.to/x9Pi59tg/chyba-tga
Ta lokace je nějaká jiná než jak by měla vypadat.