Page 1 of 1

Šaty

Posted: 17:51 30. Nov 2013
by Dragin
Byl jsem u barvire vykoplo me to a kdyz jsem se prihlasel zpatky uz mi to spadky nedalo zbroj ( pokovana kuze +3 oc max obratnost +4)

Re: Šaty

Posted: 21:33 03. Dec 2013
by rosnicka
u barvire nejde zmenit trup u damskych satu, u zbroje to slo normalne .. porad jen ze je to nepouzitelne .. cislo po cisle

Re: Šaty

Posted: 16:56 04. Dec 2013
by Zsarx
rosnicka wrote:u barvire nejde zmenit trup u damskych satu, u zbroje to slo normalne .. porad jen ze je to nepouzitelne .. cislo po cisle
Šaty se možná počítají do rób ne ? Róby tam mají svoji zarážku vlastní.

Re: Šaty

Posted: 17:06 04. Dec 2013
by KaTo
Rosničko, nejdřív šatům vynuluj volbu róba (tj. roba = 0) a pak se jim můžeš upravovat trupy dle libosti.
P.S.
Ony se samozřejmně trupy upravovaly i nyní, jen celou dobu byly překryté tou robou, která má "prioritu" na vzhledu.

Re: Šaty

Posted: 20:36 04. Dec 2013
by rosnicka
vsak jsem u roby mela nulu, to si pamatuji, jinak bych nepsala ze u zbroje mi to slo upravovat ale u satu z latky to proste nefungovalo .

Re: Šaty

Posted: 20:42 04. Dec 2013
by karolina
rosnicka wrote:vsak jsem u roby mela nulu, to si pamatuji, jinak bych nepsala ze u zbroje mi to slo upravovat ale u satu z latky to proste nefungovalo .
Tak jsi asi měla zrovna serii vršků co na šaty nejdou a nezobrazovali se

Re: Šaty

Posted: 20:44 04. Dec 2013
by rosnicka
ze by? ja jsem to projizdela cislo po cisle a u padesatky jsem to vzdala a brala to po peti nahoru a porad nic.

Re: Šaty

Posted: 22:12 04. Dec 2013
by kucik
rosnicka wrote:ze by? ja jsem to projizdela cislo po cisle a u padesatky jsem to vzdala a brala to po peti nahoru a porad nic.
Obvykle je nejjednodussi hodit tam jednicku, ktera pro saty existuje vzdycky a pak klikat na dalsi.