Page 1 of 1
Tormův hrdina
Posted: 16:03 14. Nov 2007
by Phantorris
Při získání nové úrovně, jsem si jen tak nenačisto zkusil zvíšit úrověň Thormova hrdiny(nebyl jsem u učtele a přepokládal jsem, že mi to zpátky hodí úroveň, jako když jsem to nanečisto několikrát zkoušel u bojovníka), ale úrovň mi zůstala a nepřišel jsem ani o žádné peníze. Tímto bych chtěl upozornit na tuto chybu a poprosit o dodatečné odebrání peněz za zvýšení úrovně.
P.S. Jestli je chyba na mé starně tak se omlouvám
Posted: 17:20 14. Nov 2007
by Anderson I
Není to tvoje chyba, funguje mi to taky tak, řeším to hozením příslušného obnosu do popelnice

- hrdina si prostě musí umět poradit.
Posted: 17:34 14. Nov 2007
by Krata
Do jaký popelnice?

Posted: 17:37 14. Nov 2007
by Anderson I
Odpadkový koš.

Posted: 18:32 14. Nov 2007
by Phantorris
Díky, asi to taky vyřešim přes popelnici

...akorát je škoda, že neni možnost v chrámu věnovat peníze na církev, nebo někde třeba na chudý. Vim, že to sem nepatří, ale jenom mě to tak napadlo, že by bylo lepší ty peníze hodit (věnovat) tam než do koše.
Posted: 19:18 14. Nov 2007
by LDamian
Uz jsem tu chybu take hlasil, ale je pravda, ze o odebrani penez jsem nezadal. Asi nejsem az tak poctivy Tormuv hrdina....

Posted: 21:06 14. Nov 2007
by Krata
do jakýho odpadkovýho koše?

Posted: 13:25 15. Nov 2007
by Anderson I
Ale vždyť to dáš na chudinu. Už jsi někde viděl popelnici, která by nebyla prohrabána až na dno?

to Krata:
odpadkový koš - to je ten sud, do kterého když něco hodíš, tak to zmizí. Je skoro v každé dílně a dá se najít i volně ve městech.
Posted: 15:11 15. Nov 2007
by Krata
Já vim co to je, zajímalo mě kde to je

, moje chudá postava by ten koš samozřejmě prohrabala z dobrých důvodů a úmyslem dát vše na charytu či jinou dobrosrdečnou činost

..
popelnice žravá
Posted: 16:28 15. Nov 2007
by monstera
Odpadkový kos je zřejmě vybaven anihilátorem, který vše likviduje automaticky. To na Ark2 koš dával na vybranou - zničit , nebo možná si to rozmyslíš, tak to nechat v koši . V hlavních dílnách v koši se občas něco zajímavého našlo.....