Page 1 of 2
OPRAVENO: "Zásek" V přechodu
Posted: 19:45 30. Nov 2013
by karolina
Království - Jaarigská slať- starý důl 1 do Království - Jaarigská slať- starý důl 2
Shodilo to tam mě i Diema, nejde znova pustit hra s těma postavama, pořád to padá, grafika na minimu. (Program NWN přestal pracovat)
Re: "Zásek" V přechodu
Posted: 21:23 07. Dec 2013
by kokosak
Hm..... tak mě teď taky. A možná celou naši družinu. Hilfe?
Re: "Zásek" V přechodu
Posted: 21:25 07. Dec 2013
by J.F.Payne
Hlásim to samý.
Re: "Zásek" V přechodu
Posted: 21:25 07. Dec 2013
by Braenn
kokosak wrote:Hm..... tak mě teď taky. A možná celou naši družinu. Hilfe?
Ryuše taky, Johanna taky.
Kupodivu nepomohlo snížení detailů, ale lognutí z jiného komplu.
Re: "Zásek" V přechodu
Posted: 21:27 07. Dec 2013
by kokosak
....zkusim restart....
Re: "Zásek" V přechodu
Posted: 21:27 07. Dec 2013
by Goran
Lidi zlatí, vždyť se ten přechod po mém úspěšném zopakování téhle chyby zazdil, jak se vám povedlo tam vejít?

Re: "Zásek" V přechodu
Posted: 21:28 07. Dec 2013
by Braenn
Goran wrote:Lidi zlatí, vždyť se ten přechod po mém úspěšném zopakování téhle chyby zazdil, jak se vám povedlo tam vejít?

Tak ho asi někdo odezdil.
Každopádně s Danielem jsme ok, zbytek party visí.
Re: "Zásek" V přechodu
Posted: 21:29 07. Dec 2013
by kokosak
restart nepomohl.
Re: "Zásek" V přechodu
Posted: 21:32 07. Dec 2013
by Goran
Mně se z toho dostat nepovedlo. Bylo potřeba součinost s DM a pád serveru

. Je ještě třeba říct, že snaha načíst lokaci nejspíš vyústí v jeho pád.
Re: "Zásek" V přechodu
Posted: 21:33 07. Dec 2013
by Braenn
---DM říká že máme všichni začít logovat
Re: "Zásek" V přechodu
Posted: 21:34 07. Dec 2013
by karolina
Goran wrote:Mně se z toho dostat nepovedlo. Bylo potřeba součinost s DM a pád serveru

. Je ještě třeba říct, že snaha načíst lokaci nejspíš vyústí v jeho pád.
JJ, asi budeš muset počkat na restart a pak se nechat portnout z úvodní lokace
Re: "Zásek" V přechodu
Posted: 21:36 07. Dec 2013
by Goran
Podle toho jak situaci vyhodnotil Shaman a Aulus se přikláním k tomu co říká karolina, ale možná už je jiný způsob.
Re: "Zásek" V přechodu
Posted: 21:37 07. Dec 2013
by kokosak
...takže bude restart?

Re: "Zásek" V přechodu
Posted: 21:37 07. Dec 2013
by karolina
kokosak wrote:...takže bude restart?

Tys to shodil?
Re: "Zásek" V přechodu
Posted: 21:38 07. Dec 2013
by kokosak
Heh... ne, já to neumim
