OPRAVENO: Karathsk8 n8st2nka
Posted: 21:07 30. Nov 2013
....vede z nějakého důvodu do podtemna. Že si drowové dávají spicha na karatshkém náměstí mě celkem pobavilo 
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/