Page 1 of 1

OPRAVENO: Horní jeskyně 1

Posted: 22:03 30. Nov 2013
by FroziKk
Přechod z horních jeskyní 1 (podtemno) pořád hází do zatopených tunelů 2, ačkoliv by správně měla do horních jeskyní 2. (poprvé hlášeno asi před pěti dny)

Re: Horní jeskyně 1

Posted: 08:36 01. Dec 2013
by Rejty
Kruci, včera jsem to opravoval, zřejmě tam bude stejný tag přechodu.

Re: Horní jeskyně 1

Posted: 00:25 02. Dec 2013
by FroziKk
Rejty wrote:Kruci, včera jsem to opravoval, zřejmě tam bude stejný tag přechodu.
Chm.. škoda :/. No, budu se modlit za co nejrychlejší úpravu. Cesta co by normálně trvala 5 minut takhle trvá hodinu oklikou a přes dost nepříjemný mobíky.

Re: Horní jeskyně 1

Posted: 17:36 08. Dec 2013
by Rejty
OPRAVENO.