OPRAVENO: Horní jeskyně 1
Posted: 22:03 30. Nov 2013
Přechod z horních jeskyní 1 (podtemno) pořád hází do zatopených tunelů 2, ačkoliv by správně měla do horních jeskyní 2. (poprvé hlášeno asi před pěti dny)
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Chm.. škoda :/. No, budu se modlit za co nejrychlejší úpravu. Cesta co by normálně trvala 5 minut takhle trvá hodinu oklikou a přes dost nepříjemný mobíky.Rejty wrote:Kruci, včera jsem to opravoval, zřejmě tam bude stejný tag přechodu.