Page 1 of 2
OPRAVENO: Léčení umírajícího
Posted: 23:54 30. Nov 2013
by karolina
Seslání klerického kouzla na umírajícího, nebo použití lékárny je taková poslední rána z milosti, dotyčného nevyléčí, ale zabije.
Re: Léčení umírajícího
Posted: 23:55 30. Nov 2013
by Nalkanar
Léčil jsem již dvě postavy lékárničkami, když dosáhli záporných hodnot a obě postavy to přežily.
Používám ty dva druhy nejlevnějších lékáren.
Re: Léčení umírajícího
Posted: 00:03 01. Dec 2013
by karolina
Nalkanar wrote:Léčil jsem již dvě postavy lékárničkami, když dosáhli záporných hodnot a obě postavy to přežily.
Používám ty dva druhy nejlevnějších lékáren.
No pravda, ta lékárna není jistá, to se mi stalo jednou, ale to klerické léčení vícekrát a nejen mě (hlásí to i Thurms)
Re: Léčení umírajícího
Posted: 00:09 01. Dec 2013
by Caehan
To se stávalo i na ST... hlásil jsem to za barda... když jsem s Erim léčil umírajícího pomocí cure minor wounds, dodělalo ho to.
Re: Léčení umírajícího
Posted: 12:33 16. Jan 2014
by May
Re: Léčení umírajícího
Posted: 12:51 16. Jan 2014
by -darkvision-
Jed Ti snížil odolnost. A pak si umřel. A nebo Tě zabilo podhození toho jedu (jed na smrt). I takové tu jsou.
Re: Léčení umírajícího
Posted: 13:01 16. Jan 2014
by karolina
Ono sražení jakékoliv vlastnosti na nulu= smrt. Mozkomorova vysátí mozku, vysátí úrovně od spekter a podobně. Koukám o pokus nasadit opasek na regen, to je momentálně stejně k ničemu i kdyby postavě umírající (real to chápu jak v bezvědomí) šel, tak by tě stejně při hp na nule zabilo.
Re: Léčení umírajícího
Posted: 13:15 16. Jan 2014
by pavad
karolina wrote:Ono sražení jakékoliv vlastnosti na nulu= smrt. Mozkomorova vysátí mozku, vysátí úrovně od spekter a podobně. ...
Obzvlaste spektry a duchove jsou v tomto smeru velmi... invencni.

Re: Léčení umírajícího
Posted: 14:24 16. Jan 2014
by May
Jsem si ho nasadila hned abych nezapomněla. Je mi jasný že mě to nezachrání a to že mě zabil jed se mi stalo prvně...
Re: Léčení umírajícího
Posted: 15:47 16. Jan 2014
by J.F.Payne
Doporučený postup pro léčbu umírajícího za doby trvání bugu:
1) Dorazt umírajícího se zapnutýma stínovkama.
2) Oživení pomocí stahovacího nože.
Re: Léčení umírajícího
Posted: 15:48 16. Jan 2014
by karolina
J.F.Payne wrote:Doporučený postup pro léčbu umírajícího za doby trvání bugu:
1) Dorazt umírajícího se zapnutýma stínovkama.
2) Oživení pomocí stahovacího nože.
Jone,navádíš tu aby lidi bugovali... A navíc to nejde...
Re: Léčení umírajícího
Posted: 15:59 16. Jan 2014
by Caehan
...a následně je slušností tu lékárnu zpětně použít... když už...
Vážně to nejde?
Re: Léčení umírajícího
Posted: 16:01 16. Jan 2014
by Diemo
Pri testovani se to zkouselo a neslo to, zatim nebyla prilezitost to zkusit znovu

Re: Léčení umírajícího
Posted: 16:03 16. Jan 2014
by Nalkanar
My s lékárnami nemáme problém, jen to chce pokud možno nepoužívat ty zcela nejslabší.
Re: Léčení umírajícího
Posted: 16:05 16. Jan 2014
by Infra
Pokud si to nespočteš a zrovna se trefíš na nulu, tak tě ani ta nezachrání.