Page 1 of 1

Lékarničky

Posted: 11:11 01. Dec 2013
by Puxina
Proč opět ty lékarničky nefungují a nemůžu vyléčit nikoho z party a ani umírajícího?

Re: Lékarničky

Posted: 12:02 01. Dec 2013
by Shaman88
Puxina wrote:Proč opět ty lékarničky nefungují a nemůžu vyléčit nikoho z party a ani umírajícího?
Nemáš starou lékárničku?

Re: Lékarničky

Posted: 12:12 01. Dec 2013
by Puxina
Shaman88 wrote:
Puxina wrote:Proč opět ty lékarničky nefungují a nemůžu vyléčit nikoho z party a ani umírajícího?
Nemáš starou lékárničku?
Nene kupoval jsem ji nedávno u holky v dolní části karathy nějaká kořenářka nebo co.