Lékarničky
Posted: 11:11 01. Dec 2013
Proč opět ty lékarničky nefungují a nemůžu vyléčit nikoho z party a ani umírajícího?
Nemáš starou lékárničku?Puxina wrote:Proč opět ty lékarničky nefungují a nemůžu vyléčit nikoho z party a ani umírajícího?
Nene kupoval jsem ji nedávno u holky v dolní části karathy nějaká kořenářka nebo co.Shaman88 wrote:Nemáš starou lékárničku?Puxina wrote:Proč opět ty lékarničky nefungují a nemůžu vyléčit nikoho z party a ani umírajícího?