Page 1 of 16

Pády servru

Posted: 16:09 01. Dec 2013
by Alquist
Zdravím.
Dnes se mi zdá že server padá každých 5-10 minut.
Čím pak to je ?

Re: Pády servru

Posted: 18:40 01. Dec 2013
by kokosak
No, tak spíš co půl hodinu až hodinu.

Re: Pády servru

Posted: 18:41 01. Dec 2013
by karolina
kokosak wrote:No, tak spíš co půl hodinu až hodinu.
Teď ano, ale před druhou hodinou to bylo co 10 minut..

Re: Pády servru

Posted: 18:42 01. Dec 2013
by Caehan
kokosak wrote:No, tak spíš co půl hodinu až hodinu.
Teď už ano, ale předtím to bylo co pět minut...

EDIT: ninja'd

Re: Pády servru

Posted: 18:54 01. Dec 2013
by kokosak
...aaaa...sme zpátky u minutovejch intervalůch.

Re: Pády servru

Posted: 18:56 01. Dec 2013
by Zsarx
Jsou tak častý jak často to lidi kterým se nejde připojit zkouší. Je to docela kuriozní bug, když se zkusím lognout dostanu "you have been booted" a vykopne to celej server, jestli chcete tak vám to zařídím každou minutu :). Všiml jsem si, že ale asi nejsem sám s timhle problémem podle počtu disconnectů.

Já jsem jich způsobil pár kolem 12tý hodiny když jsem se snažil rozchodit svoji hru a teď ten v 17:39 :oops: po tom co jsem zkusil pře instalovat soubory, což byla poslední věc co mě napadla. Stále bez úspěchu. Omlouvám se za případnej bullshit ve hře kterej to mohlo způsobit. Klidně bych tuhle svoji "super power" vyměnil za funkční hru.

Nehledě na můj problém s přípojením, s timhle bugem by se mělo něco dělat :!:

Re: Pády servru

Posted: 18:58 01. Dec 2013
by kokosak
Ono bude pravděpodobně někde problém u tebe. Máš čistou instalaci NWN, nebo zaháčkovanou věcma z dávnejch dob?

Re: Pády servru

Posted: 19:01 01. Dec 2013
by karolina
Zsarx wrote:Jsou tak častý jak často to lidi kterým se nejde připojit zkouší. Je to docela kuriozní bug, když se zkusím lognout dostanu "you have been booted" a vykopne to celej server, jestli chcete tak vám to zařídím každou minutu :). Všiml jsem si, že ale asi nejsem sám s timhle problémem podle počtu disconnectů.

Já jsem jich způsobil pár kolem 12tý hodiny když jsem se snažil rozchodit svoji hru a teď ten v 17:39 :oops: po tom co jsem zkusil pře instalovat soubory, což byla poslední věc co mě napadla. Stále bez úspěchu. Omlouvám se za případnej bullshit ve hře kterej to mohlo způsobit. Klidně bych tuhle svoji "super power" vyměnil za funkční hru.

Nehledě na můj problém s přípojením, s timhle bugem by se mělo něco dělat :!:
Shaman to píše, nepřečetl sis pravidla pro tvorbu postavy a tím to shazuješ. Špatně vytvořená postava

Re: Pády servru

Posted: 19:04 01. Dec 2013
by Zsarx
kokosak wrote:Ono bude pravděpodobně někde problém u tebe. Máš čistou instalaci NWN, nebo zaháčkovanou věcma z dávnejch dob?
Zaháčkovanou indeed. Nikdy to ale problémy nedělalo tak nevim, reisntall by určitě byl možnej, ale počkám co mi na to řeknou admini. Koukal jsem že často má někdo třeba bannutý IP a není možnost jak to spravit nebo se to dovědět jinak.

To ale nevysvětluje proč to kope lidi ze hry :roll:

edit: kouknu na ty pravidla!

Re: Pády servru

Posted: 19:10 01. Dec 2013
by Amber
Zsarx wrote:edit: kouknu na ty pravidla!
To bys vskutku mohl... :roll:

Re: Pády servru

Posted: 10:27 18. Jan 2014
by kokosak
Server neodpovídá - timeout. Něco bác.

Re: Pády servru

Posted: 10:42 18. Jan 2014
by pavad
kokosak wrote:Server neodpovídá - timeout. Něco bác.
Celou dobu v inkriminovane dobe na nem jsem... ;)

Lec je pravda ze v onu dobu byly dost nehezke lagy.

Re: Pády servru

Posted: 10:46 18. Jan 2014
by kokosak
Hmmmmm... já se pořád nemůžu připojit. Server nalezen... ale pak "Server neodpovídá, chyba spojení (timeout)"

Re: Pády servru

Posted: 13:24 18. Jan 2014
by Caehan
Nezměnila se ti IP adresa? někteří poskytovatelé jí nemají stálou.

Re: Pády servru

Posted: 13:25 18. Jan 2014
by kokosak
Vyřešeno. Problém způsobila klávesnice na měkkém podkladě a nepozornost obsluhy :D