Page 1 of 1

OPRAVENO: Postih po meditaci

Posted: 19:27 01. Dec 2013
by Aillen
Je to normální, když mi postavička medituje - v bezpečí ne v nepřátelské lokaci a po ukončení meditace ji cosi zraní?
postih po meditaci.JPG
postih po meditaci.JPG (19.46 KiB) Viewed 3652 times

Re: Postih po meditaci

Posted: 19:28 01. Dec 2013
by Paulus
Aillen wrote:Je to normální, když mi postavička medituje - v bezpečí ne v nepřátelské lokaci a po ukončení meditace ji cosi zraní?
postih po meditaci.JPG

Měla jsi plné HP nebo ti již chybělo když jsi začala meditovat?

Re: Postih po meditaci

Posted: 19:31 01. Dec 2013
by Aillen
Nejsem si jistá, ale bylo to po pádu hry, předtím procházela z úvodní lokace portálem, možná trochu zraněná byla

Re: Postih po meditaci

Posted: 19:33 01. Dec 2013
by Paulus
Aillen wrote:Nejsem si jistá, ale bylo to po pádu hry, předtím procházela z úvodní lokace portálem, možná trochu zraněná byla
Pokud již byla zraněná tak je to normální (opravte mě někdo pokud se mýlím). Mě se to stává také. Postava je zraněná, meditace a vypíše to zranění za počet HP, které mé postavě chybí.

Re: Postih po meditaci

Posted: 22:49 01. Dec 2013
by -darkvision-
Přesně tak, protože meditace nemá regenerovat hp.

Re: Postih po meditaci

Posted: 10:15 02. Dec 2013
by Barbar321
Aillen wrote:Je to normální, když mi postavička medituje - v bezpečí ne v nepřátelské lokaci a po ukončení meditace ji cosi zraní?
postih po meditaci.JPG
Ještě jsi mohla mít nějaký postih, co ti srazil odolnost, který se odstaranil meditací. Vzhledem k tomu, že meditace nemá léčit, budeš po meditaci zraněná tak, aby to odpovídalo tvým životům před.

Nebezpečné je to ale obráceně, když si zvýšíš odolnost kouzlem, něco tě hodně poseká a ty se namedituješ. Kouzlo ti vyprchá, sníži se ti maximum životů a tebe čeká procházka peklem. Na to pozor :wink:

Re: OPRAVENO: Postih po meditaci

Posted: 18:31 01. Feb 2014
by Myrpa
Opraveno.