OPRAVENO: Postih po meditaci
Posted: 19:27 01. Dec 2013
Je to normální, když mi postavička medituje - v bezpečí ne v nepřátelské lokaci a po ukončení meditace ji cosi zraní?
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Aillen wrote:Je to normální, když mi postavička medituje - v bezpečí ne v nepřátelské lokaci a po ukončení meditace ji cosi zraní?
Pokud již byla zraněná tak je to normální (opravte mě někdo pokud se mýlím). Mě se to stává také. Postava je zraněná, meditace a vypíše to zranění za počet HP, které mé postavě chybí.Aillen wrote:Nejsem si jistá, ale bylo to po pádu hry, předtím procházela z úvodní lokace portálem, možná trochu zraněná byla
Ještě jsi mohla mít nějaký postih, co ti srazil odolnost, který se odstaranil meditací. Vzhledem k tomu, že meditace nemá léčit, budeš po meditaci zraněná tak, aby to odpovídalo tvým životům před.Aillen wrote:Je to normální, když mi postavička medituje - v bezpečí ne v nepřátelské lokaci a po ukončení meditace ji cosi zraní?