Page 1 of 1

OPRAVENO: Čaroděj - přítelíček

Posted: 23:31 01. Dec 2013
by Nalkanar
Stále se neléčí a stále vypisuje "vyléčeno 0".

Re: Čaroděj - přítelíček

Posted: 17:21 15. Dec 2013
by Bahnak
Vylepšení přítelíčků:
+1 AC za 2 lvly sesílatele
+1 vylepšení zbraně bytosti za 6 lvlů sesílatele (tzn. třeba imp od 36. úrovně sesílatele bude mít vylepšení pro účely snížené zranitelnosti +6)
+1 regeneraci za 5 lvlů sesílatele
+2 ab za 5 lvlů sesílatele
+1 do všech záchraných hodů za 5 lvlů sesílatele
Jsem wizard lvl.6 a můj panteří přítelíček (lvl7):
Neregeneruje - tedy zkouší to ale vy výpisu se zobzuje že byl léčen za "0" HP.
Neobdržel +1 vylepšení zbraně - zelený hlen je zranitelný pouze +1 zbraní a lepší, familiarovy útoky psaly "zbraň je neučinná"
Nedostal bonus do sejvů a AC - můj familiar je na 7. lelvu a vypadá pořád stejně jako na 1.levlu.
Tedy AC 16, sejvy Výdrž:0, Reflex:4, Vůle:1 (dle wiki je na tom vlastně ještě hůře, má mít sejvy na 1ním levlu: Výdrž:0, Reflex:7, Vůle:1)

Pohlcení má, AB netuším jak má fungovat, jestli klasická progrese která ej pro každýho familiara jiná + 2AB za 5caster levlů? Nebo jestli jen základ co dostanu na prvním levlu a k tomu + 2AB za 5caster levlů?

Re: Čaroděj - přítelíček

Posted: 18:09 17. Dec 2013
by Nalkanar
Dle debaty s Calthem jsme došli k tomu, že panterovi se prakticky nezvedají s lvlem savy. Takže krom regenu by to asi chtělo komplet projít.

Re: Čaroděj - přítelíček

Posted: 18:27 17. Dec 2013
by Bahnak
Nerozumím tvému závěru, jako že kromě té regenrace je to v pořádku?

Re: Čaroděj - přítelíček

Posted: 18:28 17. Dec 2013
by KaTo
Bahnak wrote:Nerozumím tvému závěru, jako že kromě té regenrace je to v pořádku?
Čteme oba stejný příspěvek? Dyť píše, že u toho přítelíčka je špatně všechno :D :D :D .

edit: Že ty chceš srovnat moje ranní skóre ze Spamu za Hvězdný prach :biggrin: :biggrin: *podává Bahňákovi obřadně tanto*

Re: Čaroděj - přítelíček

Posted: 18:42 17. Dec 2013
by Shaman88
Už vím kde mám chybu...
Snažím se přidávat familiarům a companionům bonusy předtím než jsou vyvoláni.

Re: Čaroděj - přítelíček

Posted: 18:44 17. Dec 2013
by Caehan
Tak proč to u companionů (alespoň jednoho, o kterém vím) funguje?

Re: Čaroděj - přítelíček

Posted: 19:11 17. Dec 2013
by Shaman88
Protože tam jsou interní skripty a zřejmě ten se vyvolá nejrychleji že to ještě stihne.

Re: Čaroděj - přítelíček

Posted: 19:36 17. Dec 2013
by Bahnak
KaTo wrote:Že ty chceš srovnat moje ranní skóre ze Spamu za Hvězdný prach :biggrin: :biggrin: *podává Bahňákovi obřadně tanto*
Srovnáno :oops:
*obřadně převezme tanto, chvíli na něj bezradně kouká, nenajde návod a tanto zahodí*
Ale s tímdlec nevím jak se maká...
*opije se do bezvědomí*
Takhlenc to *škyt* dělám já!

Jinak díky za info Šamane, jak tě znám tak zjistit "kde je chyba" je již napůl cesta k opravě, budeme se těšit na našich přijmačích.

Re: Čaroděj - přítelíček

Posted: 19:49 18. Dec 2013
by Shaman88
Aha nesmím jen tupě kopírovat, bonusy u familiara se počítali z lvlu druida a hranicare :)