Page 1 of 1
OPRAVENO: Hraničář
Posted: 14:09 02. Dec 2013
by Infra
Ve hře mi chybí reflex, jako primární záchraný hod.
Re: Hraničář
Posted: 14:15 02. Dec 2013
by Strigo
Infra wrote:Ve hře mi chybí reflex, jako primární záchraný hod.
jop taky se mi zdá, že tam není

Re: Hraničář
Posted: 15:01 05. Dec 2013
by Mok
Také potvrzuji, reflex mi s hrandou neroste (respektive roste pomalu, jako vedlejší save)
Re: Hraničář
Posted: 19:20 05. Dec 2013
by Shaman88
Rangeři si budou moci s novým patchem říct o relevel.
Re: Hraničář
Posted: 20:03 05. Dec 2013
by Infra
Hraničář dostává 10 HP za lvl oproti 8 HP uváděných v mechanice.
Re: Hraničář
Posted: 17:12 07. Dec 2013
by Infra
Zapletení není jako spontální kouzlo.
Re: Hraničář
Posted: 22:12 08. Dec 2013
by Shaman88
Ty spontanní kouzla se budou muset doladit.
Re: Hraničář
Posted: 00:15 09. Dec 2013
by Infra
Možná ještě, přijde mi divné, že úhlavní nepřátelé se mi vypisují v character sheetu, pod zbraní, jako +1 bodné.
Zaráží mě na tom to číslo +1, že se to nestupňuje, ob 2 lvly hrany, jak je v mechanice. Případně ještě, neměl-li by se typ zranění měnit dle zbraně?
Re: Hraničář
Posted: 02:11 09. Dec 2013
by Shaman88
Infra wrote:Možná ještě, přijde mi divné, že úhlavní nepřátelé se mi vypisují v character sheetu, pod zbraní, jako +1 bodné.
Zaráží mě na tom to číslo +1, že se to nestupňuje, ob 2 lvly hrany, jak je v mechanice. Případně ještě, neměl-li by se typ zranění měnit dle zbraně?
Typ by se měnit mohl, to je fakt.
Co se týká velikosti - standardní systém úhlavních nepřátel je hardcoded, tedy tím že jsme si zavedli úpravu jej nemůžeme přepsat, takže to co vidíš v záznamu postavy je rozdíl mezi původním bonusem a našim bonusem, který se vždy při každém lvlupu dopočítává - jinak řečeno, je to správně.