Page 1 of 1

Přenesení postavy z jedné lokace do druhé

Posted: 12:34 15. Nov 2007
by afgan
Stalo se mi to už dvakrát. Nejsem si uplně jist názvy těch dvou lokací.

Z mlýna na katharských farmách (ty na cestě z Ivory do Karathy). Tedy když se odlognu v mlýně a zase se přihlásím, tak to moje postavu načte v mlýně, ale v jiném. (je to na farmě kde je stáj, lokace sousedí tuším s Karathou a s karatským kolbištěm)

Upřesnění lokací

Posted: 16:31 15. Nov 2007
by monstera
Ty farmy na cestě do Ivory jsou u Severní brány, stáje jsou na farmách u Východní brány. Ono je lepší se odlogovávat v terénu, ne ve mlýně...

Posted: 21:38 16. Nov 2007
by afgan
no jasně, aby kdyby tam náhodou někdo byl :) .. je to pravda, neuvědomil jsem si to a podruhé jsem to chtěl zkusit jestli jsem se předtím nespletl třeba