Page 1 of 1

OPRAVENO: Namba luet Keeshe - pokoje

Posted: 00:51 03. Dec 2013
by kafe
Dveře pokojů se samy otevírají a jde do nich vejít, ale pokud za sebou člověk zavře tak už nevyleze (dveře jsou zamčené a vevnitř není páka, postava u sebe nemá klíč)

Re: Namba luet Keeshe - pokoje

Posted: 00:53 03. Dec 2013
by Amber
kafe wrote:Dveře pokojů se samy otevírají a jde do nich vejít, ale pokud za sebou člověk zavře tak už nevyleze (dveře jsou zamčené a vevnitř není páka, postava u sebe nemá klíč)
Poslušně hlásím, že to není chyba systému, ale chyba moje. :oops:
(Jinak ano, v té lokaci nejdou klíče ke dveřím jak by měly)

Re: Namba luet Keeshe - pokoje

Posted: 22:49 08. Dec 2013
by kucik
Opraveny klice.

Zadnou dalsi chybu jsem nevidel.