OPRAVENO: Namba luet Keeshe - pokoje
Posted: 00:51 03. Dec 2013
Dveře pokojů se samy otevírají a jde do nich vejít, ale pokud za sebou člověk zavře tak už nevyleze (dveře jsou zamčené a vevnitř není páka, postava u sebe nemá klíč)
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Poslušně hlásím, že to není chyba systému, ale chyba moje.kafe wrote:Dveře pokojů se samy otevírají a jde do nich vejít, ale pokud za sebou člověk zavře tak už nevyleze (dveře jsou zamčené a vevnitř není páka, postava u sebe nemá klíč)