Page 1 of 2

VYŘEŠENO: Rozhašený XP systém?

Posted: 07:40 03. Dec 2013
by kokosak
V novém update se časové expy zahrnují do postihu ze smrti. Od časovek se odečte(?) procento (level 8, momentální hodnota 10), ovšem XP dluh se sníží o desetinu z tohoto čísla (momentální hodnota 1).

Nejsem úplně jistý co z toho je záměr a co z toho chyba.

Re: Rozhašený XP systém?

Posted: 10:35 03. Dec 2013
by kokosak
....respektive myslím, že strhávání poloviny a odečítání desetiny je chyba a doufám, že počítání časovek do XP dluhu je chyba, protože pro časovkáře by to říkalo "nechoď do dungu, pokud se tomu můžeš vyhnout" ;)

Re: Rozhašený XP systém?

Posted: 10:52 03. Dec 2013
by G-ladiator
Neodečítá se z dluhu desetina, ale pouze jeden XP (dostávám 27XP namísto obvyklých 55, z dluhu se odežde vždy jen 1 XP)

Re: Rozhašený XP systém?

Posted: 11:23 03. Dec 2013
by skarbi
Přesně jak píše G-ladiator. Co mi přijde jako velká pálka.

Re: Rozhašený XP systém?

Posted: 11:29 03. Dec 2013
by Barbar321
kokosak wrote:....respektive myslím, že strhávání poloviny a odečítání desetiny je chyba a doufám, že počítání časovek do XP dluhu je chyba, protože pro časovkáře by to říkalo "nechoď do dungu, pokud se tomu můžeš vyhnout" ;)
Souhlasím :shock: postih pro časovkáře? :shock: :shock: :shock:

Re: Rozhašený XP systém?

Posted: 11:55 03. Dec 2013
by kucik
Dluh za smrt se má odečítat i z časovek, to je správně, ale pro časovky je to nastaveno ,,měkčeji". Pokud je to jak popisujete, tak jsem tam seknul chybu.

Re: Rozhašený XP systém?

Posted: 12:15 03. Dec 2013
by kokosak
Je to tak. Tuším zradu někde v tom rozdělování XP na 10 a 90 procent. Moje postava má dluh u smrťáka na devíti procentech současného XP. Ověřil jsem to, skutečně dostává "na dřevo" zaokrouhlenou polovinu toho, co před update a jeden bod se jí účtuje k dluhu.

Re: Rozhašený XP systém?

Posted: 12:25 03. Dec 2013
by kokosak
....a jako bonus, při kře ve víc lidech se stále strhává polovina, ale z dluhu se neodečítá už lautr nic :D

Re: Rozhašený XP systém?

Posted: 12:29 03. Dec 2013
by kucik
Chyba identifikována.
Místo = 2 * (a - b)
jsem napsal = (a - 2b) :mrgreen:

Re: Rozhašený XP systém?

Posted: 12:31 03. Dec 2013
by kokosak
Šikulka :D

BTW myslím, že se vůbec nikdo nebude zlobit, když se kvůli agilnímu nasazení téhle opravy provede restart i mimo termín ;)

Re: Rozhašený XP systém?

Posted: 12:32 03. Dec 2013
by Shaman88
Jo, dorazím domů až ve 20:00. Do té doby se nemůžu připojit na server....

Re: Rozhašený XP systém?

Posted: 00:42 20. Dec 2013
by -darkvision-
Jak to je s časovkama?

Založil jsem Hirana. Lvl 2 ( 1 + 1 )

Když jsem neměl postih ze smrti, dostával jsem 28xp / 33xp s někým.
Pak jsem umřel.
Nyní dostávám 14xp / 16xp s někým. A zároven se mi z postihu odečítá 28xp. Takže vzásadě mé časovky jsou ted 42xp / 44xp s někým.

Je to tak správně?

Re: Rozhašený XP systém?

Posted: 00:43 20. Dec 2013
by Aulus
Mělo by to tak být. Časovky mají na mazání dluhu 2násobnou účinnost.

Re: Rozhašený XP systém?

Posted: 14:42 22. Dec 2013
by Kinkin
Funguje to :ewink: ... umřel jsem časovky 7-12 ... "poexpil" jsem vyrovnal dluh a teď dostávám kolem

20 - 24 normal bez kecání.

Re: Rozhašený XP systém?

Posted: 12:30 27. Dec 2013
by kokosak
Neměly by se časovky, i když nechoděj postavě, pořád ještě odečítat od XP dluhu?