OPRAVENO: Mnich - zdravé tělo
Posted: 12:52 03. Dec 2013
Ahoj, zkoušel jsem použít schopnost v nwn nazývanou zdravé tělo (též wholeness of body či jednota těla, alespoň podle http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 192&t=6237 )
problém není, že se to jinak jmenuje, nebo že by to nedělalo takový ten hezký světelný a zvukový efekt. Problém je v tom, že to neléčí!
jo a ještě jedna věc... podle toho topicu co jsem výše odkazoval, bych tu schopnost měl mít 1x, mám ji 4x
problém není, že se to jinak jmenuje, nebo že by to nedělalo takový ten hezký světelný a zvukový efekt. Problém je v tom, že to neléčí!
jo a ještě jedna věc... podle toho topicu co jsem výše odkazoval, bych tu schopnost měl mít 1x, mám ji 4x