Page 1 of 1

OPRAVENO: Mnich - zdravé tělo

Posted: 12:52 03. Dec 2013
by Losin
Ahoj, zkoušel jsem použít schopnost v nwn nazývanou zdravé tělo (též wholeness of body či jednota těla, alespoň podle http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 192&t=6237 )
problém není, že se to jinak jmenuje, nebo že by to nedělalo takový ten hezký světelný a zvukový efekt. Problém je v tom, že to neléčí!
jo a ještě jedna věc... podle toho topicu co jsem výše odkazoval, bych tu schopnost měl mít 1x, mám ji 4x :D

Re: Mnich - zdravé tělo(jednota těla = wholeness of body)

Posted: 14:54 03. Dec 2013
by Diemo
I po meditu, nebo po spanku ?

Re: Mnich - zdravé tělo(jednota těla = wholeness of body)

Posted: 17:41 03. Dec 2013
by Losin
otestuju to...

edit: no po meditaci mám už zase jenom jednu schopnost, ale stejně jako v předešlých pokusech zapomíná léčit