OPRAVENO: Platnéř horní město
Posted: 13:13 03. Dec 2013
Neruší označení zbrojí.
Po relogu je zbroj je zbroj odebrána a do DM chatu jde že daná postava krade....
Po relogu je zbroj je zbroj odebrána a do DM chatu jde že daná postava krade....