Page 1 of 1

VYŘEŠENO: Kahzet - Hagolská brána - stoky 1

Posted: 21:59 03. Dec 2013
by kafe
Přechod u hlášky s územím pavoučnatky neexistuje, nejde jít dál.

Re: Kahzet - Hagolská brána - stoky 1

Posted: 17:24 08. Dec 2013
by Rejty
Screen s mapou prosím.

Re: Kahzet - Hagolská brána - stoky 1

Posted: 22:53 09. Dec 2013
by kafe
Tady:
Thalie_0000.jpg
Thalie_0000.jpg (14.67 KiB) Viewed 2703 times

Re: Kahzet - Hagolská brána - stoky 1

Posted: 19:43 10. Dec 2013
by Rejty
Aha, už tomu rozumím, ten dung není dosud hotový.