Page 1 of 1
VYŘEŠENO: Učitel stínového tanečníka
Posted: 00:17 04. Dec 2013
by Niareta
Ahoj, mám problém s učitelem stínového tanečníka. Po nakliknutí levelu se hodnota opět vrátí a level se mi nezvedne. Peníze nestrhává. V pravém okně se mi vypíše hláška: Pokud se chceš něco nového naučit, měla bys vyhledat vhodného trenéra. Všechny body pro Stínového tanečníka splňuji.
Re: Učitel stínového tanečníka
Posted: 00:27 04. Dec 2013
by G-ladiator
Musíš nejprve najít učitele stínvého tanečníka, jak ti radí výpis, provést s ním rozhovor a pak budeš moci naklikat úroveň.
Re: Učitel stínového tanečníka
Posted: 00:29 04. Dec 2013
by Nalkanar
Vzhledem k tomu, jak snadno je dostupný, hádám, že ho našla.
Re: Učitel stínového tanečníka
Posted: 00:32 04. Dec 2013
by kucik
Kdyz se podivas do logu, tak ti to tam vypisuje, proc ti nedovoli si ten level nahodit. Pravdepodobne moc skillpointu, nebo neo takoveho.
Re: Učitel stínového tanečníka
Posted: 00:47 04. Dec 2013
by Infra
Dle mě je to chyba z test modulu, tam také nešel vzít první lvl SD po jistý čas.
Pokud je tu nějaké SD vyvraťte prosím mé tvrzení

Re: Učitel stínového tanečníka
Posted: 00:50 04. Dec 2013
by Niareta
Samozřejmě, že jsem našla učitele stínového tanečníka... Nevím přesně co myslíte, ale nic zvláštního se mi nikde nevypsalo a všude dávám po jednom bodu, takže přemírou bodů by to být nemělo.
Re: Učitel stínového tanečníka
Posted: 00:54 04. Dec 2013
by kucik
Log. Takove to okno vpravo dole, ke se ti normalne vypisuji hody kostkou a podobne.
Re: Učitel stínového tanečníka
Posted: 00:56 04. Dec 2013
by Infra
Tam se vždy vypisuje pouze přísun a odsun počtu expů, žádná chyba se tam nevypisuje.
Re: Učitel stínového tanečníka
Posted: 01:00 04. Dec 2013
by kucik
Infra wrote:Tam se vždy vypisuje pouze přísun a odsun počtu expů, žádná chyba se tam nevypisuje.
Dekuji za rozbor. Ty jsi hral za tu postavu, kdyz ji to neslo nahodit?
Re: Učitel stínového tanečníka
Posted: 01:01 04. Dec 2013
by Niareta
Nic neobvyklého se mi nevypsalo, pouze to, co jsem uvedla v prvním příspěvku.
Re: Učitel stínového tanečníka
Posted: 01:06 04. Dec 2013
by kucik
V tom pripade pred tim musel rict:
"Nebudu te ucit, pokud mi nezaplatis! Kazdy trenink vyzaduje radu ucebnich pomucek, ktere neco stoji a navic ja taky musim z neceho zit. Nedelam to zadarmo. Takze bud zaplat a nebo odejdi..."
namisto
"Muzeme zacit s treninkem. Pozorne mi poslouchej, nebudu to opakovat! Jasny?!"
Re: Učitel stínového tanečníka
Posted: 01:49 04. Dec 2013
by Niareta
Hmm, jo, bylo to tím... Opravdu hloupá chyba a přehlédnutí, tím, že mě to pustilo, jsem tomu nevěnovala pozornost... Takže se omlouvám a zároveň děkuji za váš čas při pomoci s řešením mého probému
