DUPLICITNÍ: Obvazy - zabíjení při 0 HP
Posted: 00:44 04. Dec 2013
Obyčejný obvaz použitý z invu i quickslotu automaticky cílí postavu co ho použila. Ostatní jsem nezkoušel nejsou goldy 
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Stále aktuální, obvaz použit na postavu v mínusu, po vyléčení na NULA namísto zvednutí na nohy přišel teleport do podsvětí.Radim wrote:Ono to je celý nějaký divný, posledně spoluhráč asi -4 hp tak ho ovážu. Začne mu to naskakovat a jak je na nule přichází smrt a Astík.
Potvrzuji, díky Bahňákovi za dřívější napsání, doplním ještě, že obvaz nepřidal žádné pevné HP - nevyléčil.Bahnak wrote:Stále aktuální, obvaz použit na postavu v mínusu, po vyléčení na NULA namísto zvednutí na nohy přišel teleport do podsvětí.Radim wrote:Ono to je celý nějaký divný, posledně spoluhráč asi -4 hp tak ho ovážu. Začne mu to naskakovat a jak je na nule přichází smrt a Astík.
Jako ono to ale není tak, že by to nefungovalo vůbec. Vím že někdy to někoho poslalo down a pak když léčil zas někdo, tak šup a najednou ho to postavilo na nohy.Shaman88 wrote:Nefunguje to, vím o tom, stejně tak kouzla, až budu mít volněji tak to celé předělám aby kouzla i obvazy seslané na postavu s -HP ji dostaly na 1 hp.