Page 1 of 1

DUPLICITNÍ: Obvazy - zabíjení při 0 HP

Posted: 00:44 04. Dec 2013
by mandos
Obyčejný obvaz použitý z invu i quickslotu automaticky cílí postavu co ho použila. Ostatní jsem nezkoušel nejsou goldy :D

Re: Obvazy

Posted: 13:52 04. Dec 2013
by Radim
Ono to je celý nějaký divný, posledně spoluhráč asi -4 hp tak ho ovážu. Začne mu to naskakovat a jak je na nule přichází smrt a Astík.

Re: Obvazy

Posted: 23:02 06. Dec 2013
by Bahnak
Radim wrote:Ono to je celý nějaký divný, posledně spoluhráč asi -4 hp tak ho ovážu. Začne mu to naskakovat a jak je na nule přichází smrt a Astík.
Stále aktuální, obvaz použit na postavu v mínusu, po vyléčení na NULA namísto zvednutí na nohy přišel teleport do podsvětí.

Re: Obvazy

Posted: 23:25 06. Dec 2013
by Theogil I
Bahnak wrote:
Radim wrote:Ono to je celý nějaký divný, posledně spoluhráč asi -4 hp tak ho ovážu. Začne mu to naskakovat a jak je na nule přichází smrt a Astík.
Stále aktuální, obvaz použit na postavu v mínusu, po vyléčení na NULA namísto zvednutí na nohy přišel teleport do podsvětí.
Potvrzuji, díky Bahňákovi za dřívější napsání, doplním ještě, že obvaz nepřidal žádné pevné HP - nevyléčil.

Re: Obvazy

Posted: 13:26 07. Dec 2013
by Shaman88
Nefunguje to, vím o tom, stejně tak kouzla, až budu mít volněji tak to celé předělám aby kouzla i obvazy seslané na postavu s -HP ji dostaly na 1 hp.

Re: Obvazy

Posted: 17:51 07. Dec 2013
by -darkvision-
Shaman88 wrote:Nefunguje to, vím o tom, stejně tak kouzla, až budu mít volněji tak to celé předělám aby kouzla i obvazy seslané na postavu s -HP ji dostaly na 1 hp.
Jako ono to ale není tak, že by to nefungovalo vůbec. Vím že někdy to někoho poslalo down a pak když léčil zas někdo, tak šup a najednou ho to postavilo na nohy.
Takže u některých lékáren to jde, u některých ne. U kouzel to nefunguje určitě.

Re: DUPLICITNÍ: Obvazy - zabíjení při 0 HP

Posted: 18:32 01. Feb 2014
by Myrpa
Dupicitní. Smazat.