Page 1 of 1
VYŘEŠENO: Půlork - hlubinny ork - bonus staty
Posted: 12:57 04. Dec 2013
by Zsarx
Zdá se že nefunguje bonus +2 str, ani postihy -2 int a charisma. Nejdřív jsem myslel, že jsem ho špatně založil ,ale +1 dex funguje.
Re: Půlork - hlubinny ork - bonus staty
Posted: 13:00 04. Dec 2013
by Mourisson1
zakládá se z půlorka, tudíž ty bonusy jsou už v půlorkovi jakožto rase, tuším že se to tu už řešilo
Re: Půlork - hlubinny ork - bonus staty
Posted: 13:15 04. Dec 2013
by Zsarx
Hm dobrá v tom případě by se to asi nemělo uvádět jako bonus SUBRASY a napsat jenom +1 obratnost ne?
Navíc koukám ten +2 zastrašování, +2 výsměch jsem taky nedostal

Re: Půlork - hlubinny ork - bonus staty
Posted: 13:20 04. Dec 2013
by Mourisson1
Re: Půlork - hlubinny ork - bonus staty
Posted: 13:24 04. Dec 2013
by kafe
Někomu bohužel přišlo lepší uvádět bonusy vůči nemodifikovanému člověkovi a už neuvést, že při tvorbě postavy je třeba zohlednit původní rasové mody
Resp.: ono to "někde" na fóru uvedené je, ale bohužel by se mnohem víc ona noticka hodila přímo u ras a ne tam "někde" (Jeden z topiců ohledně tvorby postavy tuším).
Re: Půlork - hlubinny ork - bonus staty
Posted: 13:25 04. Dec 2013
by Aulus
Pokusím se to projít a upravit.

Re: Půlork - hlubinny ork - bonus staty
Posted: 13:38 04. Dec 2013
by J.F.Payne
A enstačilo by teda někde viditelně deklarovat, že je to vždycky počítaný orpoti rozdílu s rasou "člověk"? Protože v originálních NWN to v podstatě taky tak je...
Re: Půlork - hlubinny ork - bonus staty
Posted: 13:49 04. Dec 2013
by Aulus
J.F.Payne wrote:A enstačilo by teda někde viditelně deklarovat, že je to vždycky počítaný orpoti rozdílu s rasou "člověk"? Protože v originálních NWN to v podstatě taky tak je...
Napíšu tam oba pohledy ke všem rasám, ať je to úplně jasné všem. Ale chce to trochu času. Počítám, že do večera se k tomu dostanu.
Re: Půlork - hlubinny ork - bonus staty
Posted: 14:29 04. Dec 2013
by Shaman88
Aulus wrote:J.F.Payne wrote:A enstačilo by teda někde viditelně deklarovat, že je to vždycky počítaný orpoti rozdílu s rasou "člověk"? Protože v originálních NWN to v podstatě taky tak je...
Napíšu tam oba pohledy ke všem rasám, ať je to úplně jasné všem. Ale chce to trochu času. Počítám, že do večera se k tomu dostanu.
To právě nepiš, nebo v tom bude strašný chaos.
Jon má pravdu.
Re: Půlork - hlubinny ork - bonus staty
Posted: 14:30 04. Dec 2013
by Mok
větší než teď?
//edit: a ano, stačilo by jen někde napsat zmínku, ať lidi počítají s úpravou na "člověka"
Re: Půlork - hlubinny ork - bonus staty
Posted: 14:38 04. Dec 2013
by kucik
Co nějak obarvit staty, které má už základní rasa?
Re: Půlork - hlubinny ork - bonus staty
Posted: 14:43 04. Dec 2013
by Mok
Obarvením nepokreješ ty "chybějící", třeba dexu u obsidiána.
A za chvíli tu budeš mít zase nějaké "je to rozbitý, ztratil jsem dex místo con".
Re: Půlork - hlubinny ork - bonus staty
Posted: 15:45 04. Dec 2013
by Shaman88
Mok wrote:větší než teď?
//edit: a ano, stačilo by jen někde napsat zmínku, ať lidi počítají s úpravou na "člověka"
Zatím každý to pochopil, pokud bys chtěl to přepočítavat tak musíš vzít v potaz i featy které zůstavají a které nově dostávají + dovednosti. Hráči většinou ví co za bonusy do statů rasy mají, ovšem featy a bonusy do skillů už si nepamatují.
Re: Půlork - hlubinny ork - bonus staty
Posted: 20:44 04. Dec 2013
by Mok
No já ti nevím, Shamane, kdyby to zatím každý pochopil, tak se tu každou chvíli neřeší proč ten či onen dostal tamten atribut a byl mu ubrán onen, když preci ta subrasa má mít bonusy úplně jinak. (Ano, například tento topic)
Re: Půlork - hlubinny ork - bonus staty
Posted: 21:28 04. Dec 2013
by G-ladiator
Už je to opravené, dle mého skromného názoru dostatečně srozumitelně.