Page 1 of 1
VYŘEŠENO: Prachy po pádu serveru
Posted: 22:45 04. Dec 2013
by J.F.Payne
Nakoupil jsem před restartem nějaké zboží v hodnotě x, zbylo mi prakticky 0 gp. Pád serveru. Čeknu inventář, tam všechno co jsem koupil, a prachy z toho nazpět. Bezdůvodný obohacení, řekl bych.
Re: Prachy po pádu serveru
Posted: 22:51 04. Dec 2013
by Puxina
J.F.Payne wrote:Nakoupil jsem před restartem nějaké zboží v hodnotě x, zbylo mi prakticky 0 gp. Pád serveru. Čeknu inventář, tam všechno co jsem koupil, a prachy z toho nazpět. Bezdůvodný obohacení, řekl bych.
Jo to občas dělá a dělalo to i na staré Thalii, já to psal DM, aby mi ty prachy odebrali

Re: Prachy po pádu serveru
Posted: 22:54 04. Dec 2013
by Bruciacullo
zachvili to vyresim