Page 1 of 1

VYŘEŠENO: Ohnivý elementál

Posted: 14:59 05. Dec 2013
by kokosak
..v ohnivém doupěti. Silnej jak prase, ale je za něj míň expů, jak za medvědy nahoře.

Re: Ohnivý elementál

Posted: 15:03 05. Dec 2013
by Diemo
to je divne..za hunace uz je pekny prd, ale za emose furt slusny expy

Re: Ohnivý elementál

Posted: 16:21 05. Dec 2013
by kokosak
To máš z toho, když už překračuješ level 30 :D