Page 1 of 1
Opraveno: mnich - zdravé tělo
Posted: 16:52 05. Dec 2013
by černý vlk
animace proběhne, efekt žádný
Re: mnich - zdravé tělo
Posted: 16:58 05. Dec 2013
by Shaman88
černý vlk wrote:animace proběhne, efekt žádný
Nemáš zápornou moudrost?
Re: mnich - zdravé tělo
Posted: 17:08 05. Dec 2013
by černý vlk
Shaman88 wrote:černý vlk wrote:animace proběhne, efekt žádný
Nemáš zápornou moudrost?
ne
Re: mnich - zdravé tělo
Posted: 17:52 05. Dec 2013
by Losin
potvrzuji viz.
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 193&t=6745
ps: já teda moudrost 8 mám, ale vzhledem k tomu, že vlk má vyšší. tak chyba asi nebude v tom.
Re: mnich - zdravé tělo
Posted: 18:54 05. Dec 2013
by Shaman88
Koukám do skriptů a nevidím chybu.
Re: mnich - zdravé tělo
Posted: 21:21 05. Dec 2013
by černý vlk
Shaman88 wrote:Koukám do skriptů a nevidím chybu.
tak místo toho dej rychlý pohyb 10%, je lepší zdrhnout, než se pak složitě a nefunkčně léčit

Re: Opraveno: mnich - zdravé tělo
Posted: 11:29 04. Jan 2014
by -darkvision-
Zdravé tělo neuzdravuje za dvojnásobek úrovně. Tedy na 8lvl monka uzdraví 8hp.
Někdy se mi stane - nevím čím to je - nedělám nic nestandartniho- že po meditu dostanu místo zdravé tělo 1x, třeba 4x. Ne vždy, alě někdy to po meditu nabehne. Někdo jo, někdy to je v normálu.