Page 1 of 1

Vysvětleno: Stěna ohně

Posted: 02:50 06. Dec 2013
by Nalkanar
Dává podstatně víc dmg, než by měla dávat. Dost možná je to 1k6 za lvl namísto psaných 1k6 za 2 lvly.

EDIT: tak i při nejlepším hodu by to bylo víc jak 1k6 za lvl, realisticky je to několikk6 za lvl :D

Re: Stěna ohně

Posted: 23:48 09. Dec 2013
by Shaman88
Stěna ohně dává 15d6

Re: Stěna ohně

Posted: 23:49 09. Dec 2013
by Nalkanar
Dle popisku to má být 1k6 za lvl. Tak kdyžtak upravit popisek, pokud je pevných 15k6 správně.