Page 1 of 1
OPRAVENO: Metro na trase Dračí maják - Ivory
Posted: 13:32 06. Dec 2013
by Sobik
Když jsem procházel dračím majákem, hodily mě poslední dveře na který jsem narazil do strašidelného domu v Ivory a nejde se dostat zpět.
Čili jsem teď zaseklej uprostřed baráku plnýho nemrtvejch s aurou strachu.
Re: Metro na trase Dračí maják - Ivory
Posted: 14:18 06. Dec 2013
by FroziKk
Hmpf... to bude asi moje chyba. Když jsem ty lokace vytvářel, spojil jsem si přechod, aby se snadno daly procházet při kontrole přímo ve hře... a Rejtymu jsem asi poslal starší, neupravenou verzi. Pardon

).
Re: Metro na trase Dračí maják - Ivory
Posted: 17:23 08. Dec 2013
by Rejty
Co třeba dodat screen s mapou?
Re: Metro na trase Dračí maják - Ivory
Posted: 17:30 08. Dec 2013
by karolina
Rejty wrote:karolina wrote:Království - východní pobřeží- maják 1 přechod v levém dolním rohu na mapě (čtvercová místnost) hodí do Ivory- strašidelný dům
Nevím které dveře. Hoď screen s označením.
červená šipka- není nakliknutelný přechod, pouze jdou otevřít dveře
modrá šipka- portuje do strašidelného domu u ivory[/quote]

- majak.jpg (11.36 KiB) Viewed 6269 times
Jedná se o tu samou chybu hlášenou už tady.. a Sob není jediný kdo jí hlásil znovu, kruci lidi čtěte seznam chyb než něco ohlásíte.
Re: Metro na trase Dračí maják - Ivory
Posted: 21:43 12. Dec 2013
by Rejty
Opraveno.
Re: OPRAVENO: Metro na trase Dračí maják - Ivory
Posted: 01:18 13. Dec 2013
by Mourisson1
Neopraveno, stále háže do ivory, teď mně to tam hodilo. Jestli je teda ta oprava už hozená?
Re: OPRAVENO: Metro na trase Dračí maják - Ivory
Posted: 01:25 13. Dec 2013
by Rejty
Kolikrát budu psát, že opravy přicházejí v platnost až po řádném restartu následujícím po oznámení?

Re: OPRAVENO: Metro na trase Dračí maják - Ivory
Posted: 01:27 13. Dec 2013
by Mourisson1
Aha,ok pardón, já myslel že když už to je na forum v těch úpravách tak je to aktuální, sorry
