Page 1 of 1

OPRAVENO: Zatopené tunely 5 - krypty

Posted: 22:29 06. Dec 2013
by Infra
Je zde nefukční nerozbitelná brána, která nejde nijak otevřít. Nejde projít ani rudým portálem na druhou stranu, což dělá kryptu ze strany hagolu neprůchozí.

Re: Zatopené tunely 5 - krypty

Posted: 23:19 06. Dec 2013
by Rejty
Co dodat nějaké screeny s mapou a označením?

Re: Zatopené tunely 5 - krypty

Posted: 23:51 06. Dec 2013
by Infra
portál.jpg
portál

Re: Zatopené tunely 5 - krypty

Posted: 00:16 07. Dec 2013
by -darkvision-
Vše je v pořádku, funkční. Zkoumej dál.

Re: Zatopené tunely 5 - krypty

Posted: 00:21 07. Dec 2013
by Infra
dveře.jpg
dveře

Tedy rovnou položím otázku, je to průchozí z hagolské strany? Na hagolské straně není žádná páka, jak to či ono aktivovat.

Dále pak v dungu je velice nepřehledně umístěna past pod texturou a není vidět.
past.jpg
Plus ještě včera jsme to šli zdruhé strany a ok, ale páky k odemčení magické bariéry vedoucí k bosovy nefungují.

Re: Zatopené tunely 5 - krypty

Posted: 01:04 07. Dec 2013
by -darkvision-
O těch mřížích nevím. Takže možná chyba. U Bosse jsem nebyl, páky jsem nezkoušel.