Page 1 of 1

VYŘEŠENO: Voda k nabrání

Posted: 23:39 06. Dec 2013
by Kathermara
Nevím, jestli už čutory normálně fungují, ale třeba jak je ten rybník v Ivorském lesíku, tak se u ní nedá nabrat. Prostě píše, že poblíž není žádný zdroj vody. Je to smutné, když postava umírá žízní vedle vody :D

Re: Voda k nabrání

Posted: 23:49 06. Dec 2013
by soul1
Kathermara wrote:Nevím, jestli už čutory normálně fungují, ale třeba jak je ten rybník v Ivorském lesíku, tak se u ní nedá nabrat. Prostě píše, že poblíž není žádný zdroj vody. Je to smutné, když postava umírá žízní vedle vody :D
Čutora normalně funguje jenom je hodně moc mist kde se prostě neda voda nabrat

Re: Voda k nabrání

Posted: 09:18 07. Dec 2013
by karolina
soul1 wrote:
Kathermara wrote:Nevím, jestli už čutory normálně fungují, ale třeba jak je ten rybník v Ivorském lesíku, tak se u ní nedá nabrat. Prostě píše, že poblíž není žádný zdroj vody. Je to smutné, když postava umírá žízní vedle vody :D
Čutora normalně funguje jenom je hodně moc mist kde se prostě neda voda nabrat
Byl na to topic, já tam napsala v Karathe nějaké fontánky, Rejty to opravil, tak jestli ještě něco chybí, tak to dopiště, určitě se to opraví. Piště lokaci a přibližné místo kde zdroj je.

Re: Voda k nabrání

Posted: 10:43 07. Dec 2013
by Bahnak
Kahzet - přístav
Uprostřed lokace je kulaté jezírko - není voda k nabrání.
Na severu lokace u charxxasské brány je vodní jezero přes které je most - není voda k nabrání.

Opraveno.

Re: Voda k nabrání

Posted: 17:48 07. Dec 2013
by -darkvision-
Bahnak wrote:Kahzet - přístav
Uprostřed lokace je kulaté jezírko - není voda k nabrání.
Na severu lokace u charxxasské brány je vodní jezero přes které je most - není voda k nabrání.
V podtemnu jsou zatím snad jen dvě místa kde se dá napít.
1. fontána v dílnách
2. nevím už kde

Re: Voda k nabrání

Posted: 18:48 07. Dec 2013
by Bahnak
Heč, vím o třech!
1) Dílna v černém trhu.
2) Klenotník v drowí čtvrti.
3) Dům Zaundar :-D (tam se dá žrát, pít i spát, proto u mě jednoznačně vede jako point kam dojít a pořešit vše naráz)

Re: Voda k nabrání

Posted: 22:28 07. Dec 2013
by Infra
* podzemní divočina 4
* zatopené tunely 8
Všude voda, ale není označena jako pitný zdroj...

Re: Voda k nabrání

Posted: 16:45 08. Dec 2013
by Rejty
Pít se dá ze studen, fotnátek atd., ne z každé louže.