Page 1 of 1
VYŘEŠENO: Voda k nabrání
Posted: 23:39 06. Dec 2013
by Kathermara
Nevím, jestli už čutory normálně fungují, ale třeba jak je ten rybník v Ivorském lesíku, tak se u ní nedá nabrat. Prostě píše, že poblíž není žádný zdroj vody. Je to smutné, když postava umírá žízní vedle vody

Re: Voda k nabrání
Posted: 23:49 06. Dec 2013
by soul1
Kathermara wrote:Nevím, jestli už čutory normálně fungují, ale třeba jak je ten rybník v Ivorském lesíku, tak se u ní nedá nabrat. Prostě píše, že poblíž není žádný zdroj vody. Je to smutné, když postava umírá žízní vedle vody

Čutora normalně funguje jenom je hodně moc mist kde se prostě neda voda nabrat
Re: Voda k nabrání
Posted: 09:18 07. Dec 2013
by karolina
soul1 wrote:Kathermara wrote:Nevím, jestli už čutory normálně fungují, ale třeba jak je ten rybník v Ivorském lesíku, tak se u ní nedá nabrat. Prostě píše, že poblíž není žádný zdroj vody. Je to smutné, když postava umírá žízní vedle vody

Čutora normalně funguje jenom je hodně moc mist kde se prostě neda voda nabrat
Byl na to topic, já tam napsala v Karathe nějaké fontánky, Rejty to opravil, tak jestli ještě něco chybí, tak to dopiště, určitě se to opraví. Piště lokaci a přibližné místo kde zdroj je.
Re: Voda k nabrání
Posted: 10:43 07. Dec 2013
by Bahnak
Kahzet - přístav
Uprostřed lokace je kulaté jezírko - není voda k nabrání.
Na severu lokace u charxxasské brány je vodní jezero přes které je most - není voda k nabrání.
Opraveno.
Re: Voda k nabrání
Posted: 17:48 07. Dec 2013
by -darkvision-
Bahnak wrote:Kahzet - přístav
Uprostřed lokace je kulaté jezírko - není voda k nabrání.
Na severu lokace u charxxasské brány je vodní jezero přes které je most - není voda k nabrání.
V podtemnu jsou zatím snad jen dvě místa kde se dá napít.
1. fontána v dílnách
2. nevím už kde
Re: Voda k nabrání
Posted: 18:48 07. Dec 2013
by Bahnak
Heč, vím o třech!
1) Dílna v černém trhu.
2) Klenotník v drowí čtvrti.
3) Dům Zaundar

(tam se dá žrát, pít i spát, proto u mě jednoznačně vede jako point kam dojít a pořešit vše naráz)
Re: Voda k nabrání
Posted: 22:28 07. Dec 2013
by Infra
* podzemní divočina 4
* zatopené tunely 8
Všude voda, ale není označena jako pitný zdroj...
Re: Voda k nabrání
Posted: 16:45 08. Dec 2013
by Rejty
Pít se dá ze studen, fotnátek atd., ne z každé louže.