Page 1 of 1

OPRAVENO: Král ghoulů - je modrý

Posted: 08:55 07. Dec 2013
by Mok
v lokaci "Kahzet - Hagolská brána - stoky2"
je modrý, musí se do něho šťouchnout, aby zrudnul
po zabití nedává expy

Re: Král ghoulů - je modrý

Posted: 17:46 07. Dec 2013
by -darkvision-
Nám expy dal. Je to několik dní zpět co jsme tam byli.

Re: Král ghoulů - je modrý

Posted: 18:00 08. Dec 2013
by Rejty
Opraveno.