Page 1 of 1

VYŘEŠENO: Illithid

Posted: 10:50 07. Dec 2013
by Bahnak
Illithid:

-model neumí sedět, viset, no prostě nemá emoty.
-na modelu se nezobrazují zbraně - u kuše by to ani nevadilo, budí to zdání že Illithid šipky plive, ale třeba nezobrazení kouzelnické hole už zamrzí.
-na modelu se nezobrazují zbroje, šaty, kapuce.
-při přešívání oblečení jsem doufal alespoň v róbu, nefungují na něj ani róby.

Re: Illithid

Posted: 11:08 07. Dec 2013
by kokosak
Ilithid totiž nemá dynamický vzhled. Ergo kladívko smůla.

Edit: a ani humanoidní model. Budou ti u něj fungovat emoce padnutí na záda, dopředu, potom třesení se a sesílání kouzla. Toť vše.

Re: Illithid

Posted: 11:43 07. Dec 2013
by G-ladiator
kokosak wrote:Ilithid totiž nemá dynamický vzhled. Ergo kladívko smůla.

Edit: a ani humanoidní model. Budou ti u něj fungovat emoce padnutí na záda, dopředu, potom třesení se a sesílání kouzla. Toť vše.
Co to řešit tím, že s jim dá model elfa a na hlavu se jim trvale umístí "helma" se vzhledem illithidí hlavy? Aby nebyli uplně tratní, tak se na ní můžou dát s levelem se zvyšující se bonusy.

Re: Illithid

Posted: 12:51 07. Dec 2013
by Shaman88
Bahnak wrote:Illithid:

-model neumí sedět, viset, no prostě nemá emoty.
-na modelu se nezobrazují zbraně - u kuše by to ani nevadilo, budí to zdání že Illithid šipky plive, ale třeba nezobrazení kouzelnické hole už zamrzí.
-na modelu se nezobrazují zbroje, šaty, kapuce.
-při přešívání oblečení jsem doufal alespoň v róbu, nefungují na něj ani róby.
Ale máme asi 10 vzhledů illithida, takže můžeme změnit v to co bude lépe vyhovovat. Si požádej DM, to samé platí pro skřeta.

Re: Illithid

Posted: 12:56 07. Dec 2013
by Bahnak
Ohó, díky za info, hnedle zkusím.