Page 1 of 1
Opraveno - Parní mephit
Posted: 13:07 07. Dec 2013
by Infra
Kahzet - Hagolská brána - stoky 1
nelze vytvořit trofej.
Re: Parní mephit
Posted: 13:09 07. Dec 2013
by Bahnak
Kahzet - Hagolská brána - stoky 5
to samé
Re: Parní mephit
Posted: 13:41 07. Dec 2013
by Infra
Vodní, slizský a prašný mephit
Re: Parní mephit
Posted: 18:19 08. Dec 2013
by Losin
nic si z toho nedělejte, na povrchu to není jiné
Re: Parní mephit
Posted: 21:19 08. Dec 2013
by kucik
Infra wrote:Kahzet - Hagolská brána - stoky 1
nelze vytvořit trofej.
Potrebuju presne, co to pise. Jinak nevim ktera ta trofej to ma byt.
Re: Parní mephit
Posted: 21:26 08. Dec 2013
by Krysak
Dřív k nim byla trofej "srdce mephita"
Byl to alchymistickej kousek.
Re: Parní mephit
Posted: 21:35 08. Dec 2013
by kafe
Všechny obyčejné potvory (nejen mephiti, ale i ostatní další (ne)hlášené), které nejde stáhnout, hlásí:
chybka! nemuzu vytvorit kuzi "
Hlášku samozřejmě pustí jen v případě, kdy by bylo stažení úspěšné. Pokud není, vypíšou klasický text o zničené trofeje.
EDIT: celý výpis po kliknutí na mrtvolu:
[CHAT WINDOW TEXT] [Sun Dec 08 20:40:47] Chybka! Nemuzu vytvorit kuzi ''
[CHAT WINDOW TEXT] [Sun Dec 08 20:40:48] Podarilo se...
[CHAT WINDOW TEXT] [Sun Dec 08 20:40:50] ================================
[CHAT WINDOW TEXT] [Sun Dec 08 20:40:50] Tvoje dovednost je : xx.x%
[CHAT WINDOW TEXT] [Sun Dec 08 20:40:50] Tvoje dovednost ziskavani tofeji se zlepsila!
Re: Parní mephit
Posted: 21:55 08. Dec 2013
by kucik
V tom pripade nemaj mit trofej.
Re: Parní mephit
Posted: 21:57 08. Dec 2013
by karolina
kucik wrote:V tom pripade nemaj mit trofej.
Ale vždy z nich šlo stáhnout srdce mephita
Re: Parní mephit
Posted: 22:08 08. Dec 2013
by kucik
Ten seznam kuzi jsme vzali ze staryho modulu.
Nikde jsem nenasel ani pamatky po definici trofeje pro mephita.
Re: Parní mephit
Posted: 22:22 08. Dec 2013
by Caehan
Ale byly tam... srdce mephita.... drtilo se to...
Re: Parní mephit
Posted: 22:44 08. Dec 2013
by kucik
Ha! Tak uz jsem to nasel.
Opraveno.