Page 1 of 1
VYŘEŠENO: Tulák - používání zbraní
Posted: 22:29 07. Dec 2013
by Molly23
Na foru je psáno, že tulák může používat těžkou kuši. Ve hře tomu tak už není.
Děkuji.

Re: Tulák - používání zbraní
Posted: 00:05 10. Dec 2013
by Zsarx
Potvrzuji, řiká to že na to nemám "proficiency" ikdyž je tam normálně v rogue featu vypsaná. Asi je to rozbitý

Re: Tulák - používání zbraní
Posted: 02:02 10. Dec 2013
by G-ladiator
Řekl bych, že jde o chybu popisku - na NT je těžká kuše smrtící zbraň namísto jednoduché. Pravděpodobně je určená pro těžší váhy, než jsou roguny, mniši atp.
Re: Tulák - používání zbraní
Posted: 02:23 10. Dec 2013
by Zsarx
G-ladiator wrote:Řekl bych, že jde o chybu popisku - na NT je těžká kuše smrtící zbraň namísto jednoduché. Pravděpodobně je určená pro těžší váhy, než jsou roguny, mniši atp.
To možná způsobuje tu chybu no. Otázka jestli je teda špatně popisek nebo chybka ve hře. Uvidíme s čím se vytasí vrchnost.

Re: Tulák - používání zbraní
Posted: 17:21 10. Dec 2013
by Zsarx
Když na to tak koukám u obchodníka tak mám červený i řemdih který je na fóru vypsaný jako zbraň pro tuláka.
Re: Tulák - používání zbraní
Posted: 17:30 10. Dec 2013
by Shaman88
Upravil jsem to v mechanice u tuláka, ted by to mělo být aktuální.
Re: Tulák - používání zbraní
Posted: 18:50 10. Dec 2013
by Zsarx
Z výsledku nejásám, ale asi to takhle dává smysl no. Poprosím si ve hře DM o vrácení prašulí
