Page 1 of 1
VYŘEŠENO: Kahzet - duergaří čtvrť - stoky 4
Posted: 22:46 07. Dec 2013
by Infra
Neprůchodná neviditelná bariéra.
Re: Kahzet - duergaří čtvrť - stoky 4
Posted: 16:39 08. Dec 2013
by Rejty
Fakt netuším, co měl autor na mysli.
Re: Kahzet - duergaří čtvrť - stoky 4
Posted: 16:44 08. Dec 2013
by Caehan
Ja asi tuším.... nejspíš je někde v chodbě místo, které nejde projít - je to stejné jako u všech točitých "schodišť" v jeskyních - těsně u místa, kde člověk vyjde, je po směru hodinových ručiček něco jako neviditelná překážka.
Re: Kahzet - duergaří čtvrť - stoky 4
Posted: 16:46 08. Dec 2013
by Rejty
Pokud tam něco takového je, jedná se o chybu tilesetu a nejde s tím nic dělat.
Re: VYŘEŠENO: Kahzet - duergaří čtvrť - stoky 4
Posted: 17:11 08. Dec 2013
by kafe
Ale dá se to z místnosti vyhodit a nahradit něčím jiným, ne?