Page 1 of 1
OPRAVENO: Zatopené tunely 5 - hrobka 2
Posted: 22:50 07. Dec 2013
by Infra
Nefungující páky - nejde přepnout (animace se neproběhne) a tudíž se neotevře magická bariéra k bosovi.
Re: Zatopené tunely 5 - hrobka 2
Posted: 23:15 08. Dec 2013
by kucik
Kdo to vyrabel a jak to bylo zamejsleny?
Re: Zatopené tunely 5 - hrobka 2
Posted: 23:15 08. Dec 2013
by Rejty
Darkvision.
Re: Zatopené tunely 5 - hrobka 2
Posted: 23:17 08. Dec 2013
by Derken-
xxxxxxxx

Re: Zatopené tunely 5 - hrobka 2
Posted: 23:19 08. Dec 2013
by kucik
V tom scriptu mimo jine neni animace, takze jako hrac nepoznas, ze se za ne zatahlo. Kdyztak po PM poresime, jak to melo fungovat.
Re: Zatopené tunely 5 - hrobka 2
Posted: 13:07 09. Dec 2013
by -darkvision-
Posílal jsem pm kucikovi, jak by to mělo fungovat.