Page 1 of 1
ZAZNAMENÁNO: Obchodnik pro nove zalozene postavy
Posted: 17:58 08. Dec 2013
by pavad
... postrada nuz na stahovani kuzi. (Respektive jsem jej u nej nenalezl, jen obycejnou dyku.)
Re: Obchodnik pro nove zalozene postavy
Posted: 15:51 15. Dec 2013
by Zeerit
Nemá naprodej katanu

.. a u normálního obchodníka je katana poměrně drahá záležitost. Tak drahá, že se začátečníma penězma si ji ani jednu nemůžu dovolit.
Re: Obchodnik pro nove zalozene postavy
Posted: 14:31 19. Dec 2013
by Rejty
Bude vyřešeno v rámci revize obchodů.