Page 1 of 1

"Relevel party" aneb relevely kvůli špatným skillpointům

Posted: 18:58 08. Dec 2013
by Amber
"Relevel party"

Kvůli narůstajícím žádostem o relevel postavy z důvodu špatných dovednostních bodů (viz zde) budu tento týden pořádat "relevel party".
Jsou zvány všechny postavy, které byly založeny před opravou skillpointů, tj. před 29. 11. 2013 (viz informace zde).

Kdy:
Tato akce proběhne v úterý 10. 12. 2013 od 19:30 do 20:30.

Co a jak:
Kdo bude mít zájem, ať čeká v 19:30 připravený k přesunu a hlásí se mi do PJ kanálu. Nejpozdější zájemce beru do 20:00, později už ne.
Postavy budou přesunuty do lokace mistrů, kde jim odeberu XP, čímž spadnou na první úroveň, a znovu je vrátím. Poté dostanou peníze na výuku u mistrů a naklikají si u nich své levely zpět. Až budete mít toto hotovo, tak se postavíte stranou, dáte mi vědět, já zkontroluju stav postavy, vyrovnám její finance na původní stav a vrátím ji do světa.

Podmínky:
  • všichni si předem zkontrolujete, kolik u sebe má vaše postava peněz, a někam si to poznačíte
  • žádné útočení v lokaci mistrů, žádné vyvolávání bytostí ani nahazování odporu
  • v neposlední řadě vás žádám o trpělivost a o slušné chování :)

Re: "Relevel party" aneb relevely kvůli špatným skillpointům

Posted: 19:26 10. Dec 2013
by Amber
Připomínám, že začínáme dneska v 19:30. :)

Re: "Relevel party" aneb relevely kvůli špatným skillpointům

Posted: 20:03 10. Dec 2013
by Amber
:!: Jen zdůrazňuju, že akce se koná pouze pro opravu skillpointů u postav. NENÍ MOŽNÉ MĚNIT STÁVAJÍCÍ POVOLÁNÍ POSTAVY. Stejně tak jiné důvody k účasti budu zamítat. Akci pořádám sama a její účel byl předem stanovený. Už tak bude nejspíš účastníků dost na mě samotnou, proto odmítám dnes řešit jiné žádosti, které se nevztahují ke skillpointům. Díky předem za pochopení a respektování této zásady. :!:

Re: "Relevel party" aneb relevely kvůli špatným skillpointům

Posted: 15:57 27. Dec 2013
by Amber
Byl by zájem pro opakování relevel party kvůli skillpointům?
Pravidla by byla stejná jako při prvním konání (viz výše), žádné výjimky ani úpravy buildu nebo účast z jiných důvodů k této akci nepatří. :!:
Upozorňuju, že se to týká pouze postav založených před 29. 11. 2013, které minule promarnily svou šanci.

Re: "Relevel party" aneb relevely kvůli špatným skillpointům

Posted: 01:15 31. Dec 2013
by Dark_Sidius
Jak se pozná, zda se to postavy týká?

Re: "Relevel party" aneb relevely kvůli špatným skillpointům

Posted: 01:18 31. Dec 2013
by karolina
Dark_Sidius wrote:Jak se pozná, zda se to postavy týká?
musí být založená před 29.11.