Page 1 of 1

VYŘEŠENO: Problém s připojením na server

Posted: 21:23 08. Dec 2013
by Nojbosh
Po kliknutí na hru více hráčů chvíli čekám "Autentizuji jméno hráče", po chvíli hra napíše: "nelze se připojit k hlavnímu server. některé služby nemusí být přístupné". po zvolení přímého připojení mi hra napíše "chyba spojení: Nelze přeložit adresu".

Prosím o pomoc!

Nojba

Re: Problém s připojením na server

Posted: 21:57 08. Dec 2013
by kucik
To prvni je autentizace na bioaware master servery, ktere uz nejaky ten rok nebezi. Netreba si s tim delat hlavu. Odmacknout a pokracovat.
To druhe nejak nepochytil, o co presne jde.

Re: Problém s připojením na server

Posted: 22:27 08. Dec 2013
by soul1
maš na strankach nastavene spravne kliče a hlavně IP? (jedina věc co mě teď napadla)

Re: Problém s připojením na server

Posted: 00:15 09. Dec 2013
by Nojbosh
soul1 wrote:maš na strankach nastavene spravne kliče a hlavně IP? (jedina věc co mě teď napadla)
Jj to jsem kontroloval. Ještě nějaká možnost?

Re: Problém s připojením na server

Posted: 02:12 09. Dec 2013
by Shaman88
Co píšeš do přímého připojení?

Re: Problém s připojením na server

Posted: 07:45 09. Dec 2013
by Nojbosh
Shaman88 wrote:Co píšeš do přímého připojení?
banální chyba, moc se omlouvám.... předpokládám jsem, že se píše double L :/ adresu jsem opravil a vše funguje jak má. Děkuji všem za pomoc :)

Nojba