Page 1 of 4

zaseklá postava

Posted: 22:06 08. Dec 2013
by NesQe
Může mě někdo hodný přijít zachránit? přešla sem přechod a najednou postava na druhý straně lokace a není jak se dostat pryč.

Re: zaseklá postava

Posted: 22:08 08. Dec 2013
by Rejty
Možná by bylo vhodné nahlásit, kde se tak stalo, a dodat screen s mapkou.

Re: zaseklá postava

Posted: 22:14 08. Dec 2013
by NesQe
Spíš to bude nějaká pro mě šťastná náhoda. Chodíme tu denně, ale když prochází víc postav občas se strčej no a místo do obvyklého kamene sem skončila tam kde skončila.

Bylo to při přechodu z lokace Zatopené tunely 1 do zatopené tunely 2 a screen sem dát neumím.

Re: zaseklá postava

Posted: 22:22 08. Dec 2013
by kafe
Pravděpodobně WSAD přechodový bug hry (nebude to vina NT).

Re: zaseklá postava

Posted: 22:24 08. Dec 2013
by Shaman88
kafe wrote:Pravděpodobně WSAD přechodový bug hry (nebude to vina NT).
Co to je WSAD přechodobý bug? Jak to že není nahlášený?

Re: zaseklá postava

Posted: 22:40 08. Dec 2013
by karolina
Shaman88 wrote:
kafe wrote:Pravděpodobně WSAD přechodový bug hry (nebude to vina NT).
Co to je WSAD přechodobý bug? Jak to že není nahlášený?
Podle mě to na Thalii nedělá a nikdy nedělalo.. Třeba na EQ pokud jsi chodil pomocí kláves WSAD tak při vlezu do přechodu se občas stalo, že tě to na druhé straně teleportovalo někam jinam do lokace.

Re: zaseklá postava

Posted: 22:47 08. Dec 2013
by NesQe
Já se v tom nevyznám, ale prostě sem prošla načetla lokačka a hop na druhým konci.

Re: zaseklá postava

Posted: 23:23 08. Dec 2013
by NesQe
Zachráněna můj rytíř na bílem koni mě vysvobodil.. Díky moc !

Re: zaseklá postava

Posted: 15:18 27. Dec 2013
by Mourisson1
Není to upe to samý, ale písnu to sem. Jsem zaseklej v lokaci ze které nemůžu ven, protože je tam nefunkční přechod, klikám na něj a nic, mohl by mně, prosím někdo vyportit? :)

Re: zaseklá postava

Posted: 15:42 27. Dec 2013
by Mourisson1
Děkuji neznámému zachránci :)

Re: zaseklá postava

Posted: 15:46 27. Dec 2013
by Amber
Není zač, účet za taxi pošlu na konci měsíce. :P

Pozn.: šlo o lokaci východní pobřeží - maják 2 / 3, chyba je nahlášená, ale zatím není opravená.

Re: zaseklá postava

Posted: 09:43 29. Dec 2013
by Krysak
Ahoj,
taky to sem nepatří, ale uvízl jsem na lodi, bylo by možné mne dopravit do přístavu?

Díky moc.

Postavu nechavam ve hře a uklízím, když to stihnete před mou smrtí unavou/hlady/zízní budu moc rád:)

Re: zaseklá postava

Posted: 09:56 29. Dec 2013
by Krysak
Dekuji Puldovi za záchranu, vyřešeno.

Re: zaseklá postava

Posted: 15:16 02. Jan 2014
by NesQe
Zdravím dnes se mi stalo že mi postava Saba'fay zustala v úvodní lokaci a portál mě nechce pustit dál. To samé Uradin s postavou Noiritril. Čekáme tam. Našel by se někdo hodný kdo by nás přišel vytáhnout ? Taky co jsme mohli udělat špatně že nám to nejde?

Re: zaseklá postava

Posted: 15:27 02. Jan 2014
by Infra
Připisuji se Valgloth Zau'ndar, po rozdělení části Kahzetu se za bránou objevila "KLÁDA" Nelze ji projít *wall*

A upozorňuji, že se objeví další postavy, které budou mít neplatně uloženou pozici v Kahzet přístav, ale ukazatele budou ukazovat na neexistující pozici, tudíž, nebudou moci do hry. A zůstanou zaseklé jako NesQe a Uradin.